Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Magog pisze:Probowalem wszystkich chyba mozliwych komend i zapytan.
A probowales pytac o prace?

Pozdrawiam

S.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

Obsydianowy topór:

Moze postarajmy się nastepnym razem nie licytować kto w ile czasu zrobił jaki poziom. Pamiętam jak ja trafiłam przypadkiem na arkę i naprawdę nie wiedziałam nic a nic. Miałam trudności z porozumiewaniem, chodzeniem.... Z tydzień zajęło mi odnalezienie drogi z Novigradu do Oxenfurtu. Każde nowe miasto było ogromnym wyzwaniem. A jak po kilku ladnych tygodniach mialam niedoswiadczonego (który to poziom i tak zaraz straciłam przy jakimś zgonie) to byłam przeszczęśliwa.

Topór isotnie jest łatwy do wyciągnięcia w drużynie. A jeśli takowej zebrać nie można - to tak jak powiedzieli koledzy powyżej - zawsze można go odkupić. Myślę, że można zawsze też napisać ogłoszenie w wiekszych miastach, jeśli już tak bardzo nie chce się korzystać z usług kupców.
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Enefghar »

Ych... Gdzie sa te czasy kiedy takie mlode, niedoswiadczone noobki jak ja z utesknieniem czekaly na to i owo...
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morowak »

Ja pamietam, jak pierwsze pol roku gry, nie zapuszczalem sie zbytnio od krojc, o nuln slyszalem, ale zboje rabowali na trakcie a innej drogi nie bylo, to robilem sobie spokojnie to i owo sprzedajac sprzet ze snotow aby uzbierac 3 zlote monety (w srebrze i miedzi) i pojsc do nuln wykuc sobie poltorareczny miecz.

A teraz kawal w tydzien...
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

shulz:
/me wali glowa w mur x50

re up. Naturalny rozwoj gry rpg. Tak samo w 2006 noob pracowal tygodniami na pierwszego epika na sobie i sikal z radosci w WoWie
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Magog jedyny problem jaki zarejestrowalem u aj rozbojnika to taki ze wpisywanie 'przystap do bandy' (oraz podobne komendy) zanim sie zapyta go o pomoc/prace/zadanie, nie dziala.

Z reguly po zapytaniu sie Harrotha o prace etc. opowiada on o tym ze kiedys byl hersztem ale ciagle moze szkolic i ze jesli przyniesiesz mu pazur harpii lub 50 zlotych monet to bedzie Cie szkolil. Wtedy po przyniesieniu i oddaniu wymienionych rzeczy mozezsz 'przystapic do bandy' i rozpoczac szkolenie.


Nie spotkalem sie z innymi problemami a jakis tydzien temu nawet sprawdzilem to i wiem ze dziala poprawnie.


Pozdrawiam

Shulz
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

No wlasnie wale lbem w sciane bo to tak proste bylo. Zadanie/pomoc/test/zlecenie przewalkowalem. Prace nie.

Dzieki
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Tak proste jak cala Arkadia; ]

Pozdrawiam
S.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Z innej beczki, istnieje jeszcze możliwość zaczynania w Nuln lub Novigradzie bez względu na miejsce gdzie się zakończyło? Pamiętam, że przed laty była taka możliwość. Jeżeli nadal istnieje to jaka to była komenda, bo za Chiny nie mogę sobie przypomnieć ?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cochis »

To byla komenda zwiazana z nocowaniem. Wykup nocleg czy cos takiego (w novi). Szczerze watpie zeby to bylo mozliwe teraz
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Zablokowany