Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Sekondami z różnymi zawodami mam tak samo, więc nie wiem gdzie ta Twoja niekłamiąca statystyka.
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rotkiv »

Wydaje mi sie, ze jesli bron tracilaby na skutecznosci to podobnie jak w przypadku zbroi spadalyby staty.
Thaer

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thaer »

Czyli nie mamy wypracowanego jednego stanowiska.

Osobiście uważam podobnie jak Coronius, aczkolwiek moje obserwacje są prowadzone na podstawie tylko jeden postaci.

Jest jeszcze opcja jedna, jednak bardzo wątpliwa i naciągana: Zapomniano dodać spadek wartości celności i skuteczności wraz ze zniszczeniem broni. :P

W każdym razie, dzięki za spostrzeżenia.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Nie ma znaczenia jaka postać z jakim zawodem. Dla każdej postaci, na każdym expowisku przy pogorszeniu broni tempo postępów by spadało.
Ja także nie zauważyłem, by tak się działo wraz z niszczeniem broni, co w połączeniu z tym, co napisał Rotkiv sugeruje, że jednak broń nie traci celności i skuteczności wraz z tępieniem się i można zajeżdżać do końca :geek:
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

W sumie jeśli dla magów to nie problem, to mogliby się z nami podzielić informacją czy naprawianie broni i pancerzy zwiększa tylko ich długość użytkowania czy także podnosi ich statystyki.

Odpowiedź tak lub nie nie ujawniłaby żadnej linijki kodu, a mogłaby wiele ułatwić graczom.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Bam pisze:W sumie jeśli dla magów to nie problem, to mogliby się z nami podzielić informacją czy naprawianie broni i pancerzy zwiększa tylko ich długość użytkowania czy także podnosi ich statystyki.

Odpowiedź tak lub nie nie ujawniłaby żadnej linijki kodu, a mogłaby wiele ułatwić graczom.
Powyżej kilka osób zwróciło już uwagę, ze w przypadku zbroi pogarszającą się jakość widać przy ocenie. Natomiast, niezależnie od jej stanu, broń wygląda na tak samo skuteczną. Też do tej pory sądziłem, że jednak coś się z nią dzieje, ale nigdy nie bawiłem się w żadne pomiary.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Czy coś się pozmieniało przez ostatnie 3-4 lata z wejściem na bagna ghouli? Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek musiał podjąć tyle prób, żeby tam wejść. Przez ostatni tydzień gry udało mi się tego dokonać raptem raz na jakieś spokojnie ponad 100 prób.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Irelia
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2013 10:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Irelia »

Jak zrobić zupke?
ob garniec
Duzy gliniany garniec, pomiesci okolo szesciu litrow plynu.
W tej chwili duzy gliniany garniec jest pelen zwyklej, czystej wody.
podziel miesiwo
Surowego miesiwa nie mozna juz bardziej podzielic.
wloz miesiwo do garnca
Nie mozesz tam wlozyc surowego miesiwa.
?garniec
Garniec pozwala na:
- napicie sie z niego
- wylanie jego zawartosci
- przelanie jego zawartosci do innego pojemnika
- napelnienie go woda z jakiegos wodopoju
i
Masz przy sobie duzy gliniany garniec, torebke wypelniona pieprzem, torebke wypelniona sola, dwa surowe miesiwa i drewniana lyzke.
przypraw zupe sola
Przypraw [co] [czym]?
> przypraw wode sola
Przypraw [co] [czym]?
> przypraw garniec sola
Przypraw [co] [czym]?
> przypraw miesiwo sola
Ej, nie przesadzaj z iloscia! Juz dosc duzo tej przyprawy!
Jest jakis specjalny garnek, w którym robi się zupe?
Gdzie można zdobyć mąke?
Irelia, Niesmiala Pakerka z Miejskiej Silowni, czlowiek.
Awatar użytkownika
Thorffin
Posty: 62
Rejestracja: 05 lis 2012 20:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thorffin »

Chyba przeceniasz możliwości kulinarne Arkadii ;) Przyprawić możesz mięso i upiec je nad ogniskiem - tyle gotowania.
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ravald »

Hej,
dlaczego Manann jest tak wybredny? Nie chce przyjmowac w ofierze dobrych mieczy, zbroi, ryb, muszelek, tytoniu, olejkow, kwiatow, bizuterii... Moglby ktos podpowiedziec, jakiego rodzaju przedmioty sa godne tego, by poswiecic je Panu Morz?

Z gory dzieki!
Zablokowany