Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

W nocy z niedzieli na poniedziałek.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gotmir »

Lindwick pisze:W jaki dzień tygodnia i o jakiej godzinie resetowany jest trening AJ ?
poniedzialek. (ale musisz swoje godziny wygrac w danym tygodniu chyba zeby te umy dostac - dzis po polnocy mozesz trenowac)
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Shadrach
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2011 19:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Shadrach »

Zapewne strasznie głupie pytanie - jak mogę zrezygnować z zadania by jeszcze raz je przyjąć? Mam na myśli pocztę - w głupi sposób zniszczyłem list i chciałbym jeszcze raz zająć się wysyłką.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Po przelogowaniu się (Twoim oczywiście :) ) pracownik powinien zapomnieć, że zlecał Ci jakieś zadanie.
Thork
Posty: 55
Rejestracja: 18 sty 2010 00:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thork »

Huggus pisze:Ale jaki dialog? O korsarzach jak z Piratów z Karaibów myślą o nas Ci którzy nie mają pojęcia w jakich realiach odbywa się arkadia. Skelligańscy korsarze to jak najbardziej odpowiednik wikingów.

E: nie przeczę, że w KS też niektórzy mogą tego nie wiedzieć, szczególnie po alkoholu ;)
Odpowiednikiem wikingów to mogli być bersekrerzy jeszcze pod wodzą Korisa, bo to co jest teraz, to z zachowania bardziej przypomina dresiarzy.
Awatar użytkownika
Melvin
Posty: 27
Rejestracja: 23 paź 2011 15:25
Lokalizacja: Pojzn

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Melvin »

Godrick pisze:oż w morde... Nigdy bym na coś takiego nie wpadł. :shock:
WPUAŻ reaktywacja! ;)

Znajdziesz gotową miksturę.

powodzenia!

nie no... po prostu w pracy taka pije i mi sie samo jakos tak nasunelo :P
oczywiscie nie z buklaka!

dzieki za wskazowke
Moje życiowe motto to jakiś znany cytat...
Lindwick
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2010 10:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lindwick »

Gotmir pisze:
Lindwick pisze:W jaki dzień tygodnia i o jakiej godzinie resetowany jest trening AJ ?
poniedzialek. (ale musisz swoje godziny wygrac w danym tygodniu chyba zeby te umy dostac - dzis po polnocy mozesz trenowac)
I nie dostałem nowych umów do trenowania. Być może już skończyły się a swoje godziny na tydzień na pewno wyrobiłem.

Co teraz? Czy to czas na xp i jednoczesne zabieganie się do stowarzyszenia z wybranym przeze mnie kolejnym zawodem czy najpierw dużo xp a później zawod ? Fana wannabe.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Lindwick pisze:Co teraz? Czy to czas na xp i jednoczesne zabieganie się do stowarzyszenia z wybranym przeze mnie kolejnym zawodem czy najpierw dużo xp a później zawod ? Fana wannabe.
Każde stowarzyszenie może wysłać Cię na szkolenie każdego zawodu masowego. Decyzję o wstąpieniu w szeregi któregoś z nich nie powinna być determinowana chęcią zdobycia konkretnego zawodu, a -nazwijmy to- profilem Twojej postaci (czytaj-> względy eRPeGowe). Musisz mieć świadomość, że 90% gildii na Arkadii prowadzi wojny, więc już na etapie kandydowania do którejś z nich możesz stać się "trybikiem" w machinie zniszczenia ;)
No i zdecydowana większość stowarzyszeń wymaga odpowiedniej znajomości świata i odpowiednio wysokiego lvl (tu patrz info o wojnach ;) ).
Moim zdaniem powinieneś mieć coś około "ktos kto swoje przezyl", ukończony zawód AJ i umieć poruszać się po świecie bez ciągłego śledzenia mapy, by bez stresu zacząć starania do wybranej gildii ;) Oczywiście, to tylko moje prywatne przemyślenia ;)
Powodzenia ;)
Ogre!
Trojhan
Posty: 13
Rejestracja: 20 paź 2011 20:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Trojhan »

No dobra poddaje się. Czy to normalne, że za każdym razem gdy wchodzę do gry to znajduje się w jakiejś karczmie? Za każdym razem w innej?
Wczoraj łowiłem rybki koło Ostrorogu, teraz się loguję i: nie mam miecza w prawej ręce, nie mam kotwiczki i nie mam sieci rybackiej...
Wczoraj też miałem ten problem, zniknęły mi wszystkie przedmioty z questa z jabłkiem dla Hierarchy .... O dziwo nie znikają mi pieniądze, tylko jakoś losowo wybrane itemy O_o.
Aha: i wszystkie przedmioty co miałem na sobie, kolczuge hełm itp, zostały zdjęte do mojego ekw. (oprócz miecza bo ów wyparował).
Czy jest jakaś metoda na bezpieczne wylogowywanie się? Bo ja podczas gry po prostu klikam na button "rozłącz się" na głównej stronie arkadii. Może to jest problem?
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gothrin »

To, że 'budzisz się' w karczmie jest całkowicie normalne. Karczmy własnie (poza przypadkami gildiowymi) są miejscami startowymi. Pytasz o to, dlaczego obudziłeś się w innej? Dlatego, że zakończyłeś grę w bliższym jej otoczeniu, zresząt niebawem zauważysz jak to działa.

To, że wszystko założone, czy dobywane ląduje w ekwipunku jest również normalne. W momencie 'uspypiania' (komenda: zakoncz) można zauważyć, że pojawiają się informacje na temat zdejmowanych, odkładanych przedmiotów.

To, że przedmioty związanie z zadaniami, pobrane paczki lub listy postać odkłada jest po raz trzeci normalne.

To, że pewne rzeczy nagle 'znikają' z ekwipunku jest zawsze potwierdzone odpowiednim komunikatem po zalogowaniu. Na pewno zwrócisz na niego uwagę.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Zablokowany