Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Nelaar
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2012 18:53

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nelaar »

Witam,

mam pytanie związane z wyznaniówką Ranalda - czy zrobienie questa 'uwodzicielsko-oszukańczego' jest w ogóle możliwe? Wiem, że temat był dość niedawno poruszany, ale zastanawiam się, czy coś się w tym zmieniło. Ja zastanawiam się już od dłuższego czasu, czy aby robię coś źle, czy może źle szukam, czy quest jest po prostu zepsuty.

Bardzo proszę o podpowiedzi.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Nelaar pisze:Witam,

mam pytanie związane z wyznaniówką Ranalda - czy zrobienie questa 'uwodzicielsko-oszukańczego' jest w ogóle możliwe? Wiem, że temat był dość niedawno poruszany, ale zastanawiam się, czy coś się w tym zmieniło. Ja zastanawiam się już od dłuższego czasu, czy aby robię coś źle, czy może źle szukam, czy quest jest po prostu zepsuty.

Bardzo proszę o podpowiedzi.
Tak, jest możliwe.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Fez
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2012 23:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fez »

Witam, prosze o drobna podpowiedz, spedzilem juz dobre dwie godziny probujac dolaczyc do pochodzeniowki niziolkow w Fandal i nic z tego. Pytalem o wszystko, probowalem deklarowac, podac nazwisko, zapisac, dopisac, poprosic, wypowiedziec nazwisko, pytalem o pochodzenie, niziolki - wtedy uslyszalem ze rowzniez ja moge 'podac nazwisko'... i wiele innych. Ciezko mi znalesc w okolicy jakiegos niziolka ktory moglby mi pomoc.. bede wdzieczny za chocby mala podpowiedz.

Fez, nadal halfling.
Jimmy
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2012 00:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jimmy »

Próbowałeś tylko "podaj nazwisko"? Jeżeli tak, to "podaj nazwisko <i_tu_wpisz_wybrane_nazwisko>" powinno podziałać.
Na przykład: "podaj nazwisko Proudfoot".
A jeżeli próbowałeś i nadal niet, to coś chyba nie teges.

Pozdrawiam,
Jimmy
Fez
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2012 23:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fez »

Probowalem sto wariantow z konkretnym nazwiskiem, pomecze nie jeszcze z godzinke i zglosze blad moze. Jakkolwiek nie wpisuje podaj... dostaje: 'podaj reke komu?' oczywiscie sprobowalem podac reke niziolkowi od spisu nazwisk, lecz po prostu wymienilismy uscisk dloni. Tak czy owak dzieki za pomoc.

Fez.
Awatar użytkownika
Zog
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2011 11:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zog »

Tam wszystko działa, jak w końcu wpadniesz na komendę to nawet nie wyda się taka głupia. Co najwyżej strasznie głupia.

Niestety z głowy teraz Ci nie podam jaka to była.
Fez
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2012 23:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fez »

Dzieki, dobrze jest wiedziec ze warto dalej probowac. Ale powiem szczerze, ze wiekszego sensu w takim zagmatwaniu sprawy nie widze. Pozdrawiam

Fez Bitterleaf

edit: Udalo sie! Dosc mylaca, rzeczywiscie, sprawa z ta komenda...
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Chciałem sobie podbindować przełamywanie podczas walki z zasłaniającymi się npc-ami i szukam jakiejś uniwersalnej komendy, która działałaby na każdy rodzaj npc-a. Myślałem, że uda się z " przełam obronę pierwszego przeciwnika, drugiego..." itd , ale niestety działa tylko do pierwszego, później już jest tylko zwrotne info: czyją obronę chcesz przełamać? Czy jest jakieś uniwersalna komenda, działająca na wszystkich, z którymi walczę ja lub moja drużyna?
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sigard »

Methinks przeciwnika bijesz, ci co bija ciebie to wrogowie.
Musin
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2010 22:33

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Musin »

Czyli jeśli chodzi o cechy bojowe to teraz:

Sila = Parowanie/Tarczownictwo/Udźwig
Zrecznosc = Uniki/Celność
Wytrzymalosc = HP/Zmęczenie
Odwaga = Przelamywa/Zaslanianie

Jeśli gdzieś się mylę to proszę poprawić :)
Zablokowany