Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Nemofortis
Posty: 22
Rejestracja: 05 wrz 2012 17:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nemofortis »

A czy jeden frag im wystarczy? Czy lepiej założyć nową postać, w końcu to tylko dośw i 3 dni postaci?
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Za KAŻDYM razem zgłaszać. Zgłaszać zgłaszać i jeszcze raz zgłaszać. Nie płakać na forum. Zgłaszać i pisać listy do kierownictwa gildii. I zgłaszać.
Ogre!
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Auglenn »

I jeszcze raz zgłaszać!

Nie mogłam się powstrzymać :P
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Nemofortis pisze:A czy jeden frag im wystarczy? Czy lepiej założyć nową postać, w końcu to tylko dośw i 3 dni postaci?
Zalezy komu. Z autopsji wiem, ze nie da sie byc usunietym z bindow zakonu, nawet jesli trafilo sie tam przypadkowo. ;-p
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Loptak »

Nemofortis:

Napisz do szefa stowarzyszenia, lub jeśli nie znasz to do osób, o których Ci wiadomo, iż należą do danego i wyjaśnij sprawę. Jeśli będą Cie nadal atakować, to zgłoś MG tą sprawę jako nękanie (komenda 'zglos mg').

Zakładanie nowej postaci mija się z celem, przecież może spotkać ją to samo.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Buluar »

Rafgart:

Zrob sobie sekonda, przejdzie sie raz po Imperium z MC/OK, a potem sprobuj sam.
Przy okazji mozesz pologowac, jak wygladaly interakcje z zakonem, tudziez gladiatorami.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Moje zachowanie jest złe, ale dla usprawiedliwienia zachowanie XXX jest równie złe, albo gorsze, więc nie będę nic zmieniał!
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Nemofortis
Posty: 22
Rejestracja: 05 wrz 2012 17:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nemofortis »

Co wpływa na przejście przez krzaki na bagna w imperium? Mam dośwa, wytrenowałem wspinaczke i nic. Młodszy kolega, ktory nie ma nawet butów i wspinaczke na pobieżnie przemyka jakby sobie ze mnie kpił. Co muszę zrobić?
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Zmęczenie, obciążenie, ponoć ilość założonej zbroi oraz oczywiście Pan i władca Random.
Nemofortis
Posty: 22
Rejestracja: 05 wrz 2012 17:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nemofortis »

Chyba ten pan mnie nienawidzi. Wytrzeźwiałem, to przeszedłem, może ten pan po prostu nie lubi pijanych.
Dzięki za odpowiedź.
Zablokowany