Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Bjoern pisze:Na Twoim miejscu bym poszedł i zabił kieszonkowca z Quenelles, jeśli zabrał monety to powinien je mieć (o ile jeszcze mu ktoś ich nie odebrał). Dodam, że kiedyś straż nie ścigała za niego, ale głowy nie dam, jak jest teraz.
A może jeszcze mu tu napiszesz dokładną ścieżkę przez Drachen, żeby mógł sobie powyciągać parę ciekawostek?
Wydaje mi się, że to porady dla graczy a nie "Solucja do Arkadii". Że też w niektórych sytuacjach (tych, w których aż się prosi) nie działa -ach to sławne- "sprawdź na Arce".
Keiser
Posty: 54
Rejestracja: 25 maja 2010 04:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Keiser »

"Sprawdź na arce" jest przestarzałe.
> ob paczki
Widzisz pocztowa paczke wewnatrz otwartego plociennego podroznego plecaka.
Widzisz szesc lukrowanych paczkow z marmolada wewnatrz otwartej niewielkiej saszetki ze skory wilka.
Korrgot
Posty: 6
Rejestracja: 31 lip 2010 12:55

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Korrgot »

Problem w tym, że złotych monet NIE WYCIĄGAŁEM z sakiewki, tylko i jedynie je dokładałem, a w momencie gdy to robiłem na lokacji nie było żadnych innych sakiewek ani graczy, w makrach nie ma też literówki (zaraz poprawię jednak żeby wskazywały na konkretny pojemnik)
Akurat na odzyskanie kasy nie liczę, chciałem jednak wiedzieć co się mogło stać, żeby sytuacja się nie powtórzyła.

Przy okazji, pytanie odnośnie kieszonkowca, czy jest możliwe, że ukradł całość kasy z sakiewki? Jak dotąd słyszałem jedynie o kradzieżach drobnych sum.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Z tego co sie orientuje, to mozliwe, by oproznil cala sakiewke.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Czy w ostatnich dniach zostało coś zmienione w mechanice wyliczania stażu :?:
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Jeśli tak to tylko na plus (-:
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Witam. Takie szybkie pytanko.

Skoro za zadania dostaje się exp bojowy zaś w miejsce brutalności wstawiany jest wiek postaci to czy opłaca się wykonywać zadania na początku (gdy postać jest młoda). No chyba że exp z zadań nie jest modyfikowany przez współczynnik brutalności / wieku postaci.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Opłaca się - nieco szybciej i bez wysiłku można urosnąć i zabrać się za expienie na npcach.
Shakal
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2009 22:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Shakal »

No to zalezy, jakie NPCe sie bije. Mozna spokojnie bic pierwsze potworki od prawie zerowego poziomu, a dopiero pozniej, gdy pojawia sie moment ciezkiego przeskoku spowodowanego brakiem umow i pieniedzy(jesli wszystko wczesniej poswiecalo sie na expa), gdzies w okolicy to i owo/pewnie stapa porobic questy. Oczywiscie olewajac wszystkie niebezpieczne, do nabicia odpowiedniego wieku postaci lub bycia na 100% pewnym, ze mozna je wykonac bez glupiego zgona ;-). Niestety, zeby tak robic trzeba juz znac troche arkadie albo byc po zakladaniu 1-2 postaci. Dla poczatkujacych opcja robienia przynajmniej kilkunastu zadan wydaje sie jednak lepsza, daja i pieniadze i w miare dobry, jak to okreslil Rennz, bezpieczny exp.

Pozdrawiam
Kurgana

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kurgana »

Zabiegany pracownik poczty mowi do ciebie: Ty juz dla nas dostatecznie ciezko zapracowalas, daj teraz przez jakis czas szanse innym.

Co to [cenzura] ma być?!Od czego zależy ta blokada, jak długo trwa (rilowo czy w grze?) i - przede wszystkim - po jasnego grzyba została wprowadzona?
Jak słaba postać ma zarobić, jeżeli zioła wykańczają manę po krótkim trakcie, paczki są blokowane, a z ryb to będzie co najwyżej na waciki?
Zablokowany