Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

A kto moze rozpoczac proces wyborow? Czyz nie Rada? Czy nie potrzeba do rozpoczecia tego procesu akceptacji przynajmniej dwoch Radnych? Ja nie wiem. Ale sadze ze takie zabezpieczenie jest wprowadzone odgornie we wszystkich systemach "gildiowych-demokratycznych" zeby nie dochodzilo do przekretow pojedynczych osob. (brakuje "przelacznika" dla zwyczajnych czlonkow klubu/stowarzyszenia ktorzy mogliby rozpoczynac wybory bez zgody wladz)

Edit: Panie/Panowie prezetujacy stan Wizzowski, prosze o ustawienie "automatycznych Wyborow Rady" powtarzajacy sie cyklicznie bez wplywu na to aktualnie panujacej Rady. Prosze tez o wyznaczenie NPCa ktory zlicza glosy i wysyla poczta zawiadomienie o Wyborach Nowej Rady i nominacji wszystkim zainteresowanym. Prosbe podtrzymuje majac na uwadze mozliwosc manipulowania czlonkow Rady dowolnej gildii/klubu by przez brak Wyborow Nowej Rady (swiadomy badz nie) uniemozliwic uzyskania nominacji przez inne osoby.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2010 14:37 przez Herenvarno, łącznie zmieniany 3 razy.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hasp »

Rozumiem, ze list w tej sprawie do MG, ktorzy wlasnie od tego sa, aby takie sytuacje rozwiazywac, zostal juz poslany? Nie sadze, zeby rozpoczecie wyborow bylo czyms co zajmie im wiecej niz na 3 minuty.

Hasp.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Jesli chodzi o mnie to takiego listu nie poslalem, ale dobrze, zaloguje sie moim truwerem i posle odpowiednia notke do MG. Mam nadzieje ze to wystarczy.

Edit: Juz wyslane, teraz kwestia jak czesto sie wizzowie loguja.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Troszkę niepoważny jesteś Hasp :|
Takie sprawy załatwia się w grze z graczami, a z MG tylko w ostateczności.
No a na pewno nie na forum.

Czyżby nie przyjęli Twojego podania? To postaraj się napisać lepsze wiersze, a nie wyładowujesz swoje frustracje jakimiś bezsensownymi plotami na forum? Chcesz sobie oczerniać w zemście - proszę bardzo - ALE W GRZE!
Awatar użytkownika
Fabast
Posty: 12
Rejestracja: 15 cze 2010 07:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fabast »

Jak według ciebie ma wyglądać rozwiązanie problemu gdy potrzebne osoby się po prostu nie logują? Nie uważam żeby była to forma oczerniania, najzwyklejsze stwierdzenie faktu.

Ale jeśli znasz lepsze rozwiązanie to z pewnością ktoś się do niego zastosuje. Ja sądzę, że powinna po prostu istnieć w kodzie jakaś klauzula na temat "nieaktywności politycznej radnego" i już.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Swan »

Oceniasz xxx xxx xxx :
wydaje ci sie ze jestes silniejszy niz xxx
wydaje ci sie ze jestes zreczniejszy niz xxx
wydaje ci sie ze jestes wytrzymalszy niz xxx

masz wrazenie ze jestes silniejszy niz xxx
masz wrazenie ze jestes zreczniejszy niz xxx
masz wrazenie ze jestes wytrzymalszy niz xxx

Moje pytanie: czym rozni sie poczatek? Tzn wydaje Ci sie od masz wrazenie?

Ocena przeciwnika mam na dobrze
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Dhoogrin
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2010 23:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhoogrin »

Niczym. Po prostu żeby nudno i monotonnie nie było..
Zigrim
Posty: 11
Rejestracja: 15 lut 2009 22:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zigrim »

Mimi pisze:Troszkę niepoważny jesteś Hasp :|
Takie sprawy załatwia się w grze z graczami, a z MG tylko w ostateczności.
No a na pewno nie na forum.

Czyżby nie przyjęli Twojego podania? To postaraj się napisać lepsze wiersze, a nie wyładowujesz swoje frustracje jakimiś bezsensownymi plotami na forum? Chcesz sobie oczerniać w zemście - proszę bardzo - ALE W GRZE!

Herenvarno podal kodowe rozwiazanie problemu, wiec uwaga Haspa, zeby pisal do MG byla jak najbardziej sluszna.
Kematian
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2010 17:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kematian »

Gdzie polecacie chodzić na poziomie "swoje przezył" i umami AJ?
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Cóż to za dziwne pytanie? 'Chodzić' - znaczy expić czy co?
Jeżeli tak, to tutaj akurat odeślę Cię na Arkadię, nawiąż trochę znajomości, popytaj tych znajomych gdzie polecają. Może powybieraj się na wspólne wyprawy. W tym cała zabawa a zdobywanie doświadczenia przez bicie potworów jest (w większości przypadków) jedynie środkiem.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Zablokowany