Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

I tu się mylisz. Sprawdź na arce.
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khazog »

tak, kilkanascie niebotow, a moj Khazog jest Wielkim Mistrzem Zakonu Sigmara.

Edit: Na mocnym B.doswie za zadanie ze skavenami i kwiatkiem w ishtar nie ma nawet JEDNEGO postepu.

Strata czasu.
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Awatar użytkownika
Galkor
Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2014 22:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Galkor »

Na południe od Nuln na mapie Wakahiko jest zaznaczony obóz Banitów. Oczywiście nie pytam jak tam dojść, bo to sprawa czysto mudowa. Chciałbym się jednak dowiedzieć, czy ta lokacja jest dostępna, bo nie zauważyłem jeszcze możliwości zboczenia w jej kierunku z traktu.
Będziesz moim kijem
Będziesz i zabijesz
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Galkor pisze:Na południe od Nuln na mapie Wakahiko jest zaznaczony obóz Banitów. Oczywiście nie pytam jak tam dojść, bo to sprawa czysto mudowa. Chciałbym się jednak dowiedzieć, czy ta lokacja jest dostępna, bo nie zauważyłem jeszcze możliwości zboczenia w jej kierunku z traktu.
Jest dostępna. Zmieniła lokalizację z chwilą kiedy kilka tygodni temu przebudowano tę cześć starego świata.
Ogre!
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aru »

Czy jak już mam opanowany nowy język don perfekcji to mogę go się uczyć dalej, czy wyskakuje jakiś komunikat że już się więcej nauczyć nie mogę?
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Wytrenowałem AJ zielarza, sądząc, że jak to zrobię, tajemny świat ziół nie będzie miał przede mną tajemnic... a tu niespodzianka. Ma! I to ile! Innymi słowy - myślałem, że będę w stanie rozpoznać wszystkie znalezione zioła, a wcale tak nie jest.

Ja mam mentale za niskie czy po prostu tak już jest, że nawet z maksymalnym zielarstwem z AJ pewnych roślin się nie rozpozna?

Myślałem o zmianie profesji na łowcę/tropiciela (czy jak on się tam nazywa) - wtedy będę miał chociaż trochę umiejętności bojowych na podorędziu i zdobywanie doświadczenia będzie łatwiejsze. W związku z tym pytanie - czy taki łowca z wysokimi mentalami będzie sobie dobrze radził ze zbieraniem ziół?

I jak to w końcu jest z tymi zadaniami i z wykonywaniem ich na wysokich poziomach doświadczenia? Bo zostawiłem sobie kilka na owe wyższe poziomy właśnie, a tu wychodzi, że mi się to nie opłaci ani pod względem doświadczenia, ani pod względem zarobku...
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aru »

Niestety mentale nie mają nic do rozpoznawania ziół. Na epikch będziesz rozpoznawał tyle samo.

W zawodzie myśliwego poziom zielarstwa jest znacznie niższy, więc po takiej zmianie ilość rozpoznawanych ziól stopniowo spadnie.
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Uch... rozczarowanie za rozczarowaniem... :( Myślałem właśnie, że to głównie mentale są ważne w rozpoznawaniu ziół, zasugerowawszy się innym MUDem... :(

No nic, tak czy siak mentale niż wszystko inne mi pasują do koncepcji postaci, więc tak zostanie. :)
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aru »

Jaka jest komenda do wylączenia opcji atakowania na rozkaz?
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Redaan »

opcje atakowanie -
lub
opcje atakowanie wylacz
Zablokowany