Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porzawodady dla graczy.

Post autor: Bam »

Urgon pisze:co trzeba zrobic zeby przejsc z zawodu aj na masowy? nalezy wykupic wszystkie umy u trenera na maxa, czy wystarczy w zaleznosci od potrzeb.
Ilane pisze:Otrzymać etat należy.
re: Ugron

Czyli jeśli nic się nie zmieniło w ostatnich latach, aby dostać możliwość trenowania zawodu masowego musisz przede wszystkim dostać się do któregoś ze Stowarzyszeń. Tam dopiero może być Ci przydzielona możliwość takich treningów (zwana etatem).
Endless learning the basics...
Obrazek
Gość

fanatyk

Post autor: Gość »

a gdzie i jak moge przystapic do fanatykow. chodzi mi wlasciwie o to czy jest w imperium jakies stowarzyszenie nie powiazane z chaosem?
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 224
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ethel »

Kazdy zawod - oprocz Kupca - mozna dostac w dowolnym stowarzyszeniu. http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Stowarzyszenia tutaj mozesz nieco poczytac o tym, jakie w ogole dzialaja.
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

witam znowu, jeszcze jedno pytanie odnosnie poruszonego tematu. gdzie mozna zlozyc podanie o przyjecie do stowarzyszenia krasnoludow z gor kranca swiata w karak varn i karak kadrin, u kogo i gdzie w twierdzach?
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

re up:
To zdecydowanie nie jest pytanie na forum. Sam sobie wystawiasz nędzną opinie jako potencjalnemu kandydatowi.

G. :evil:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Natanael
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2013 15:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Natanael »

Urgon pisze:witam znowu, jeszcze jedno pytanie odnosnie poruszonego tematu. gdzie mozna zlozyc podanie o przyjecie do stowarzyszenia krasnoludow z gor kranca swiata w karak varn i karak kadrin, u kogo i gdzie w twierdzach?
Tak jak wspomniala ponizej Gerdia to nie jest odpowiednie miejsce na szukanie tego typu informacji, dalsza wypowiedz Gerdi zignoruj. Niektorzy zwyczajnie maja zbyt duze wymagania odnosnie nowych graczy i wymagaj z gory ustalonych zachowan jak od doswiadczonego podroznika.
W Twojej sytuacji jesli masz juz ugruntowany wybor i wiesz do ktorego Stowarzyszenia chcialbys w przyszlosci przystapic najlepszym wyborem jest przebywanie w ich okolicy, poznawanie graczy zwiazanych scisle z owym stowarzyszeniem i szukanie tego typu informacji juz w samej grze. Jesli przykladowo bedziesz chcial sie dowiedziec wiecej o Krasnoludach z Twierdzy Varn wystarczy ze poznasz ktoregos w samej Twierdzy i poprosisz zeby Ci opowiedzial o Nich samych badz skierowal do odpowiednich ksieg,informacji.
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Duruk »

Urgon pisze:witam znowu, jeszcze jedno pytanie odnosnie poruszonego tematu. gdzie mozna zlozyc podanie o przyjecie do stowarzyszenia krasnoludow z gor kranca swiata w karak varn i karak kadrin, u kogo i gdzie w twierdzach?
1) Obejrzyj dobrze tablice w tych Twierdzach ... jesli jeszcze tego nie zrobiles
2) Postepuj jak Natanael radzi
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

wielkie dzieki natanael, o takie informacje mi chodzilo..
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Może ktoś z Was posiada te linki jeszcze. Szukam chyba tematu o nazwie "Jak pisać podania?" i zdaje się, że kiedyś był tutaj: http://archiwum.twoj.net/index.php?showtopic=16334 , ale teraz widać tam tylko jakieś 4-5 średnio ciekawych notek. Chciałbym przejrzeć też stary bilans zgonów ten z przed paru lat jeśli jeszcze gdzieś leży na serwerze i ktoś ma link do niego. Jeśli macie gdzieś przypadkiem linki do tych dwóch rzeczy to bym prosił.

/e: Archiwum opowieści już znalazłem jakoś sam, więc prosiłbym tylko o link do starego bilansu jeśli leży gdzieś jeszcze na jakimś serwerze.
Endless learning the basics...
Obrazek
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Starego bilansu nie ma. Może Pablo ma gdzieś kopię, ale to może.
Zablokowany