Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Polip pisze:W jaki sposob mozna zdobyc trofea dla wyznaniowki ogrzej? Trzeba zjesc cale cialo czy wystarczy kawalek?
Całe ciało do ostatniego kawałeczka! Jak na prawdziwego ogra przystało!
Ogre!
Awatar użytkownika
Lolo
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2011 10:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lolo »

Witam,
Mam kilka pytań:
1. Czy ocena skutecznosci i wywazenia broni odnosi sie do konkretnego rodzaju broni czy wszystkich broni? Tzn Czy fantastycznie skuteczny sztylet jest tak samo skuteczny jak fantastycznie skuteczna wekiera czy po prostu jest to max skutecznosc tego sztyletu?
2. Czy wraz ze wzrotem um. ukrywania i skradania sie wzrasta bezwzgledna waga ekwipunku przy jakim mozna sie skutecznie ukryc?
3. Od czego zależy szybkość zuzycia tlenu bedac pod woda?

Dzięki za pomoc,
LOLo
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Huggus »

1. max rodziaju broni (jedno-dwureki tez osobno)
2. u nozownika waga ta nie zalezy od cech, u partyzanta nie ma ogranicznika ukrywania zaleznego od ciezaru ekwipunku
3. z tego co kiedys zaobserwowalem, to byl to w wiekszosci random ile tego powietrza udalo sie zaczerpnac przed zanurkowaniem, um plywania mial widoczny wplyw tylko na szybkosc plywania.
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Awatar użytkownika
Lolo
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2011 10:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lolo »

Co do pierwszego pytania, zeby byla jasność:
Czarny plomienisty - fantastycznie skuteczny
Zabkowany zakrzywiony sztylet - fantastycznie skuteczny
Oba są tak samo skuteczne?

2. Ze cechy to wiem - bo ciezar bezwzgledny, ale czy um. maja wplyw?
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Huggus »

biorąc poprawke na random twojej oceny, to ogolnie są

a co do drugiego nie wydaje mi sie, w kazdym razie przynajmniej nozownik ma komende do sprawdzania tego czy ma minus za ciezar czy go nie ma.
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Gear
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2011 16:31

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gear »

Witam! W czasie moich przygod z Arkadia mam maly problem z paczka.

A mianowicie dalem ja dla niewlasciwej osoby (oddalem paczke dla Borina zamiast dla Bohrina) tak sie jej ta paczka spodobala ze ja przyjela. W tym momencie zadna poczta nie chce mi sie wydac nowej paczki. Zastanawiam sie czy jest cos co moge zrobic zeby sobie z tym poradzic?
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Owszem, czekac na "Apokalipse". Potem wroci wszytko do normy, tj, potraktowany zostaniesz jak osoba ktora nie dostarczyla paczki, lecz z czystym "kontem" w tablicy "wziete paczki".
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Ered

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ered »

Gear pisze:Witam! W czasie moich przygod z Arkadia mam maly problem z paczka.

A mianowicie dalem ja dla niewlasciwej osoby (oddalem paczke dla Borina zamiast dla Bohrina) tak sie jej ta paczka spodobala ze ja przyjela. W tym momencie zadna poczta nie chce mi sie wydac nowej paczki. Zastanawiam sie czy jest cos co moge zrobic zeby sobie z tym poradzic?
Jaka komenda dajesz paczki npca? Przy uzyciu lkomendy 'oddaj paczke' nie powinien wystapic, o ile sie nie myle, taki problem jak opisujesz.
Gear
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2011 16:31

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gear »

Sam bylem zdziwiony, z reguly nikt nie chcial brac paczek jesli nie byla zaadresowana do niego, jednak regula ta zalamuje sie na Borinie. Widac ma bardzo lepkie palce :shock:

No nic zostalo mi czekac na apokalipse.

Zeby nie spamowac to podczepie jeszcze jedno pytanie.

Razem ze znajomym robilismy pewne zadanie wymagajace zebysmy przesuwali klode (zdaje mi sie ze wymaga to pewnej sily). Za jednym podejsciem zrobilismy to zadanie bez problemu. Lecz za drugim gdy probowalismy zrobic je dla drugiej osoby nie moglismy przesunac klody. Dodam ze nasze cechy sie nie zmienily bo robilismy to zadanie w krotkich odstepach czasu.
Mwef
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2011 13:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mwef »

Gear pisze:Razem ze znajomym robilismy pewne zadanie wymagajace zebysmy przesuwali klode (zdaje mi sie ze wymaga to pewnej sily). Za jednym podejsciem zrobilismy to zadanie bez problemu. Lecz za drugim gdy probowalismy zrobic je dla drugiej osoby nie moglismy przesunac klody. Dodam ze nasze cechy sie nie zmienily bo robilismy to zadanie w krotkich odstepach czasu.
No to sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Skoro w krótkich odstępach to robiliście, to zadanie jest wykonane i potrzeba czasu (apokalipsy), aby można było je wykonać ponownie.
Zablokowany