Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Nic nowego, mówię o tym, że zdążyłem nabić nieboty nosząc tę zbroję, a nawet nie jest lekko podniszczona, tak samo przyłbica, poza magikami takich przypadków nie było.
Virdill
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2010 08:49
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Virdill »

Witam mam pytanko odnośnie cech,
podczas medytacji i oceny cech mud zwraca mi informację: "Masz epicka zrecznosc". Czy istnieje jakaś możliwość dalszej oceny ? Słyszałem że trzeba kombinować z alkoholem i kacem, czy ktoś może dokładnie opisać o co chodzi (jeśli nie chce publicznie to proszę o PM). Nie mam jakiegoś nadzwyczaj dużego poziomu i przyznaję że nieco dziwi mnie ta "blokada" w ocenie, nie rozumiem także co ma ona na celu (czy już jestem takim spaślakiem że nie powinienem nawet myśleć o medytacji i liczeniu podcech ? ;-).
Pozdrawiam
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją.
Woody Allen
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Buluar »

Majac epika w zrecznosci nie jestes zadnym spaslakiem, tylko najwyzej przecietnym elfem. Zrob szyszkiem epika w sile ;)
Problem z medytacja pojawil sie juz troche temu, gdy przebalansowano swiat, dodajac nowe poziomy graczy, przy nierozszerzeniu skali cech.
Powoduje to, ze juz na poczatku b.doswa gracze maja epickie, w szczegolnosci rasowe cechy.

Lepiej od tej metody, o ktorej wspomniales, liczyc sobie poszczegolnie mini postepy i w ten sposob orientowac sie w poziomie.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Maiven
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2012 12:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Maiven »

A ja mam pytanie odnośnie gildii - czy jest jakiś ich spis na forum i czy można się do jakiejś starać się o dostanie... czy to raczej wchodzi w grę "szukaj, a znajdziesz"?;).
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Duruk »

Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Procz arkadyjskiej wiki jeszcze warto znac ( o ile juz nie znasz):

http://wiedzmin.wikia.com
sporo o Ishtar
http://www.arkadia1.prv.pl
dobre mapy itp.
Maiven
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2012 12:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Maiven »

Góry sine....i Scoia'tael są:) Trzeba będzie się wybrać do jednego z tych miejsc;)
Dzięki!
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulav »

Slyszalem ze Scoia'tael to najlepsza gildia na arkadii!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

10 lat temu. Teraz mają pipka.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Maiven pisze:Góry sine....i Scoia'tael są:) Trzeba będzie się wybrać do jednego z tych miejsc;)
Dzięki!
Tylko nie oczekuj od Gór Sinych, że wkroczysz w masyw podobny do Mahakamu, bo inaczej je miniesz nawet nie wiadomo kiedy :)

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Zablokowany