Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Thorid
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2010 08:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thorid »

Czy głód i pragnienie mają wpływ na walkę?
Awatar użytkownika
Elaner
Posty: 39
Rejestracja: 18 lut 2009 10:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Elaner »

Jasne, ze tak. Postac szybciej sie meczy i dluzej leczy rany :)
Khil
Posty: 41
Rejestracja: 09 paź 2010 13:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khil »

Czy cos aktualnie jest zmieniane z rybami? 2 tygodnie temu dalo sie jeszcze ocenic rybe przez napisanie nazwy wlasnej w komendzie - urozmaicalo to nudy lowienia - mozna bylo zgadywac nazwe po opisie, uzywajac wikipedii (tak wiem, ze jest na arkawiki tez). Teraz co pospolitsze ryby maja dokladne opisy wraz z nazwami, ale innych nie mozna juz rozpoznac przez np. ob lososia.
Czy te opisy sa w tej chwili dopisywane, czy tez wszystkie ryby maja juz dokladny opis? Jak rozumiem jest to powiazane z lowiectwem i pewnie madroscia/int? Czy moze "skill" rosnie tez wraz ze iloscia zlapanych ryb(danego gatunku np)?
Aludra
Posty: 16
Rejestracja: 22 paź 2009 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aludra »

Chciałabym ponowić pytanie o obieżyświata - dlaczego nie naliczają się postępy?

I mam też pytanie a propos palenia fajki: czy są do tego jakieś umy? Czy sprawdza się takową umiejętność poprzez komendę "um" czy jakoś inaczej ?
Czy jest jakaś informacja że nabiło się trochę tej umiejętności ?
I czy z czasem można robić więcej kształtów, niż chmurki?
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

Ostatnio graczom poginęły zawiniątka/tuby/mapniki. Może to jest przyczyna braku obpostępów. Mnie naliczają sie normalnie. Może sprawdz w ekwipunku, czy tuba jest na miejscu.
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Aludra pisze:Chciałabym ponowić pytanie o obieżyświata - dlaczego nie naliczają się postępy?

I mam też pytanie a propos palenia fajki: czy są do tego jakieś umy? Czy sprawdza się takową umiejętność poprzez komendę "um" czy jakoś inaczej ?
Czy jest jakaś informacja że nabiło się trochę tej umiejętności ?
I czy z czasem można robić więcej kształtów, niż chmurki?
Jest um palenie. Nabija się go zwyczajnie paląc fajkę. Kształty zależą od poziomu uma i jakości ziela. Kółka tak samo.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Fiks
Posty: 8
Rejestracja: 05 lis 2010 19:55

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fiks »

powinno być w ogólnych, ja przynajmniej miałem przez jakiś czas. Ostatnio trochę się pozmieniało um specjalne przeszły do um praktycznych, więc sprawdź może tam.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Postepy w klubie obiezyswiatow rosna tylko jesli macie przy sobie przedmiot klubowy.
Jesli sie zgubil to trzeba znalezc Fluxe i ja poprosic.
Nie jestesmy w stanie przywrocic tego automatycznie.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Mam pytanie. Macie jakieś strony internetowe, gdzie można się nauczyć pisać skrypty i gdzie są podstawowe komendy do pisania ich? Pzdr.
Zablokowany