Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vayneela »

Na zmęczenie wpływa również teren, po którym się poruszasz. Jeśli są to np góry, to tam męczysz się zdecydowanie szybciej.

Co do drugiego pytania - można zabijać mobki lub robić zadania, to jedyne sposoby na zwiększenie cech.

v.
Lindwick
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2010 10:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lindwick »

poruszam się po mieście i po trakcie. Ewidentnie coś jest nie tak. Wygląda na to jakbym stracił po apokalipsie paczke ale jej waga została na mnie. Da się zresetować w jakiś sposób postać? (ofc nie umierając :P)
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Grrid »

A moze powod jest inny....
Mloda postac przez pierwsze godziny (jeden dzien?) ma bonus. Nie odczuwa zmeczenia, moze dzieki temu poznac wiecej swiata, poroznosic paczki itp. Pozniej przychodzi moment w ktorym zaczyna odczuwac je jak kazdy z nas.

Chociaz to co piszesz, ze nic nie masz, jestes najedzony i po 5 lokacjach jestes calkowice wycienczony nie jest normalna sytuacja.
Gordof
Posty: 8
Rejestracja: 11 lis 2010 15:23
Lokalizacja: Krk

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gordof »

Chyba byłem narąbany jak tam byłem pierwszy raz. Rzeczywiście w Tilei i rzeczywiście w mieście. Dziękuję za pomoc.
Lindwick
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2010 10:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lindwick »

Kolejne pytanie, tyle razy podchodzę do Arki i do tej pory nie znam jak na serio działa mechanika walki. Obecnie po przetrenowaniu tarczownictwa, uników i swojego typu broni zabijając snotlingi wpisuje poprostu "zabij snotlinga". Czytając porady natknąłem się na komendy takie jak zasłanianie. Czy na pewno "zabij snotlinga" to poprawne podejście do "xp'ienia" (przepraszam za wyrażenie) ?
Hattori
Posty: 27
Rejestracja: 06 lip 2010 18:46

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hattori »

Zaslon to komenda służąca do zasłaniania członków drużyny przed wrogiem.
Jeśli bijesz sam to jej nie potrzebujesz do expienia :)

Tak zabij to komenda służąca do expienia:D

Wpisz sobie na arce; ?zaslon
?zabij
Volmar
Posty: 37
Rejestracja: 26 kwie 2009 14:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Volmar »

Chodziłem sobie po pustyni i potępieńcach oraz okolicznym mieście, w pewnym momencie zauważyłem, że moje ciało jest pokryte "małymi czerwonymi plamkami", po sprawdzeniu w logu nigdzie nie było, że "zostałem zatruty" i pojęcia nie mam skąd się to cholerstwo na mnie wzięło. Poboli i przestanie czy skończy się tragicznie?
Awatar użytkownika
Miris
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2009 22:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miris »

Nie skończy się tragicznie :)
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

Lindwick - a moze straciłeś elementarz? On chyba także trochu wpływa na zmęczenie.
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Lindwick
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2010 10:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lindwick »

fakt, wygląda na to że straciłem buffa dla żółtodziobów.
Zablokowany