Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Buluar »

Czy jest to normalne, ze gwardia wlazi na startloki? Z tego co pamietam - byc moze cos sobie ubzduralem - gwardia miala tam nie wlazic.
Ledwie co wchodze do gry, juz pol ekranu na czerwono, jestem ogluszony, z wytracona bronia.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

justaw zapomnij działa?
Długo to trwa?



edit:
Dzięki Paulie.
Problem w tym, ze teraz patrole straży łażą wszędzie. Również do startówek. To raczej globalna zmiana
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012 17:14 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Mimi: Dziala. Jezyk na ledwo zniknal mi w chwile*, ale pewnie im wyzej tym dluzej.
Buluar: Nie powinni wlazic. Zglos blad. ;-)

* pare godzin
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Mimi pisze:Problem w tym, ze teraz patrole straży łażą wszędzie. Również do startówek. To raczej globalna zmiana
Tak jest. Włażą też do innych miejsc, do których kiedyś nie wchodzili - sklepy, banki...
Ogre!
Orror
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2012 19:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orror »

Ja mam pytanie odnosnie depozytu. Właśnie wykupiłem ten luksus i nie wiem jak bardzo muszę (ile razy) go powiększyć by możliwe było pozostawienie w nim ciężkiej grawerowanej zbroi płytowej. Jeśli odpowiedż jest w grze to przepraszam.
Vayn
Posty: 21
Rejestracja: 31 paź 2011 21:17

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vayn »

Podobne pytanie. Jaką pojemność ma depozyt? Stos diamentów liczy się jako jeden slot, ale tarcze już nie. Orror pisze, że nie wchodzi płyta, czyli jednak objętość. Może ktoś to wyjaśnić?
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Orror pisze:Ja mam pytanie odnosnie depozytu. Właśnie wykupiłem ten luksus i nie wiem jak bardzo muszę (ile razy) go powiększyć by możliwe było pozostawienie w nim ciężkiej grawerowanej zbroi płytowej. Jeśli odpowiedż jest w grze to przepraszam.
Wystarczy jedno powiększenie - za dwa mithryle
Orror
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2012 19:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orror »

Wielkie dzięki. Kupiłem powiększenie i zbroja weszła.
Virdill
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2010 08:49
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Virdill »

Witam,
proszę o wyjaśnienie do czego dokładnie przydają się umiejętności:
walka w szyku i rozkazy. Spekuluję że rozkazy do wydawania rozkazów a walka w szyku do posłuchu tych rozkazów ?
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją.
Woody Allen
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Rozkazy zarowno za wydawanie ich jak i posluch.
Walka w szyku do przelamywania zaslon i ich utrzymywania.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Zablokowany