Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Orrbar pisze:Ja mam z kolei takie pytanie. Czy jeśli otrzymałem etat w stowarzyszeniu, wytrenowałem go na maxa i odszedłem ze stowarzyszenia, to czy mogę u trenera zmienić wytrenowaną broń (oczywiście stat do zmiany już jest naładowany)? Czy też potrzebny mi jest nowy etat?

Pozdrawiam
Nie, nie możesz.
Żeby zmienić musisz albo wrócić do stowarzyszenia, które Ci dawało etat, albo dostać nowy etat w nowym stowarzyszeniu.
Jacopo
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2013 01:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jacopo »

Z wczoraj na dziś przewoźnicy zaczęli pobierać ode mnie opłaty za dyliżanse, statki itp., mimo, że nie zdobyłem w międzyczasie żadnego expa. Jak to możliwe?
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

Jacopo pisze:Z wczoraj na dziś przewoźnicy zaczęli pobierać ode mnie opłaty za dyliżanse, statki itp., mimo, że nie zdobyłem w międzyczasie żadnego expa. Jak to możliwe?
A wiek Ci sie zmienil?
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Ostatni raz zadania na arce robiłem jak jeszcze była brutalność, a ilość zdobytych za nie punktów doświadczenia prawdopodobnie zależała od jakości ich wykonania przez nas.

Myślę nad zrobieniem zadań, ale słyszałem różne, sprzeczne opinie na temat robienia ich. Mam tu na myśli opinie twierdzące iż rzekomo wykonanie ich na wysokim levelu postaci miałoby dać nam więcej doświadczenia.

Osobiście mnie to dziwi (bo przecież duża postacią łatwiej zrobić część zadań), ale jeśli rzeczywiście tak jest to wolałbym je zrobić na wysokim levelu. Nie przejrzałem całego tematu 'Porady dla graczy' a odpowiedź możliwe, że już padła.

Jest jakieś oficjalne stanowisko magów do tej teorii?
Endless learning the basics...
Obrazek
Jacopo
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2013 01:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jacopo »

Molu pisze:
Jacopo pisze:Z wczoraj na dziś przewoźnicy zaczęli pobierać ode mnie opłaty za dyliżanse, statki itp., mimo, że nie zdobyłem w międzyczasie żadnego expa. Jak to możliwe?
A wiek Ci sie zmienil?
Nieznacznie tak - może z godzinę, ale bez żadnych "okrągłych" wartości. Ale opłaty chyba zależą tylko od poziomu doświadczenia, nie od wieku?
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulav »

Z tego co kojarze, zwolnienieni z opłat są podróżnicy posiadający elementarz. Elementarz zaś masz przy sobie tylko przez pierwsze 24h wieku postaci. No ale możliwe, że się myle.
Jacopo
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2013 01:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jacopo »

Ulav pisze:Z tego co kojarze, zwolnienieni z opłat są podróżnicy posiadający elementarz. Elementarz zaś masz przy sobie tylko przez pierwsze 24h wieku postaci. No ale możliwe, że się myle.
No nie, to na pewno nie tak, znacznie dłużej niż 1 dzień miałem za darmo. Kiedyś na pewno zależało od lvl-u, ale mogło coś się zmienić.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Merkava »

Jacopo pisze:
Ulav pisze:Z tego co kojarze, zwolnienieni z opłat są podróżnicy posiadający elementarz. Elementarz zaś masz przy sobie tylko przez pierwsze 24h wieku postaci. No ale możliwe, że się myle.
No nie, to na pewno nie tak, znacznie dłużej niż 1 dzień miałem za darmo. Kiedyś na pewno zależało od lvl-u, ale mogło coś się zmienić.
24h spędzone online, a nie czasu rzeczywistego. Choć mogło się coś zmienić. Sprawdź swój wiek komendą 'stan', ostatnia linijka.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Warto śledzić posty tej osoby:

viewtopic.php?f=4&t=18&p=19255#p19255

W każdym razie coś przekroczyłeś i teraz musisz płacić. Prawdziwe życie czeka.
Jacopo
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2013 01:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jacopo »

Wooku pisze:Warto śledzić posty tej osoby:

viewtopic.php?f=4&t=18&p=19255#p19255

W każdym razie coś przekroczyłeś i teraz musisz płacić. Prawdziwe życie czeka.
Czyli dokładnie tak samo miał. 1 dzień 18 godzin. Widać jest to nie 24h a 42h :)
Dzięki za wyjaśnienie.
Zablokowany