Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Raglak »

Keiser:

Po pierwsze, jesli masz ocene przedmiotu na gp, mozesz sie po prostu mylic w ocenie zbroi. Po drugie typ obrazen mozesz wyczaic z ciosow uniknietych/wzietych na tarcze. Np. jest "wrog wykonuje szybkie pchniecie czymstam ale unikasz". To pchniecie wskazuje na obrazenia klute, ciecie na ciete itp.
Keiser
Posty: 54
Rejestracja: 25 maja 2010 04:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Keiser »

Raglak pisze:Po pierwsze, jesli masz ocene przedmiotu na gp, mozesz sie po prostu mylic w ocenie zbroi.
Mam ocenę ciut ponad gp i kilkanaście płytówek pod rząd o identycznej ocenie (do momentu popsucia) zaprzecza jakiemukolwiek randomowi w ocenie zbroi od kowala.
Po drugie typ obrazen mozesz wyczaic z ciosow uniknietych/wzietych na tarcze.
No tu masz akurat rację. Niepotrzebnie sobie to substitutowałem ostatnio, ale dorobię rodzaj obrażeń.

Thx.
> ob paczki
Widzisz pocztowa paczke wewnatrz otwartego plociennego podroznego plecaka.
Widzisz szesc lukrowanych paczkow z marmolada wewnatrz otwartej niewielkiej saszetki ze skory wilka.
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vayneela »

No cóż, ja z kupiecką oceną przedmiotu widzę różnicę miedzy poszczególnymi egzemplarzami - jeśli to coś wniesie do waszej dyskusji.

v.
Azkaar
Posty: 8
Rejestracja: 21 mar 2010 11:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Azkaar »

Dhoogrin pisze:
Azkaar pisze:
Mimi pisze:Zmienili chyba system idla zawodu.
Napisz trenuj w poniedziałek i powinno zadziałać.
Dzieki za szybka odp. A wiadomo jakie byly zmiany? Wydluzenie/skrocenie, inaczej liczony, itp?

Pzdr
Wygląda na to, że staż lizcy się tak jak sie liczył, tylko że zamiast móc trenować od razu po pięciu godzinach idla, można trenować dopiero w kolejny poniedziałek.
Dziś doszly kolejne treningi ale tylko za 1 tydzien. Oznacza to chyba strate mozliwosci treningow za 2 poprzednie tyg. Czyzby zmiany wprowadzily brak mozliwosci "nadrabiania" zaleglosci?
Awatar użytkownika
Sanraal
Posty: 8
Rejestracja: 27 sie 2009 22:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sanraal »

Azkaar pisze:
Dziś doszly kolejne treningi ale tylko za 1 tydzien. Oznacza to chyba strate mozliwosci treningow za 2 poprzednie tyg. Czyzby zmiany wprowadzily brak mozliwosci "nadrabiania" zaleglosci?
To nie tak, przyczyny mogą być inne.
Może być tak że w ciągu tygodnia wyexpiłeś tylko tyle że przyznało Ci treningi jedynie za tydzień, musisz poexpić więcej żeby dało za ten zaległy drugi.

Może też być tak - expem "odblokowujesz" treningi, ale żeby w ogóle było co odblokowywać, musisz jeszcze mieć idla, już nie pamiętam ile godzin, chyba 5-6 w tygodniu. Więc jeżeli w pierwszym tygodniu w ogóle nie było Cię na Arce to wtedy nie będziesz miał żadnych zaległych trenów, dostaniesz tylko te z drugiego.
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Żadnym expem nic nie odblokowujesz, można sobie stać i się obijać w gildii i treny wskoczą.
Bjoern
Posty: 58
Rejestracja: 19 maja 2009 16:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bjoern »

A to w ogóle można sobie wyidlować zaległe treningi? Że niby nie logowałem się 3 tygodnie, postoję przez te 15 godzin i już?
Bo, nie wiem czemu, ale mi się wydawało, że jeśli nie grasz, to po prostu okazja na uzyskanie kolejnego progu przechodzi na następny tydzień i nie ma możliwości żadnego nadrabiania. To jak to w końcu jest?
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Nie ma możliwości odzyskania treningów.

1 tydzień - nie było Cię, treningi przepadły.
2 tydzień - j/w
3 tydzień - idlujesz 15 godzin, ale i tak dostajesz tylko jedną porcję umów.

Treningi zależą TYLKO od idla, nie od expa.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Nie wprowadzaj w błąd, że "przepadły i nie ma możliwości odzyskania", bo to może być zrozumiane, jako że już ich nigdy się nie wytrenuje.
Przepadł co najwyżej czas. Zawód zostanie ukończony po prostu później o te opuszczone tygodnie ;)



Elorn poniżej:
Rozglądnij się po świątyni. Na prawdę spora satysfakcja jak sam zgadniesz, a nie jak ktoś Ci podpowie :)
Ostatnio zmieniony 31 sie 2010 18:24 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Elorn
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2010 15:15
Lokalizacja: Siepraw
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Elorn »

Zmieniam na chwilę temat. Może to idiotyczne, ale czy Wyznawcy Mananna to obecnie czynny i otwarty klub? Bo stoję od dłuuugiego czasu jak baran w Urbimo w katedrze i rozmawiam sobie z Giancardo o tym i tamtym, głównie ja jego pytam, on mi z reguły nie odpowiada i jakoś nie widzę możliwości wstąpienia do klubu, czy jakkolwiek to można nazwać...
Zablokowany