Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pieter »

Widocznie nikt nie wie poza wizami a oni nie odpowiedzą. Zapewne dlatego żeby nie psuć ci zabawy.

Witamy na arkadii, mudzie gdzie inni lepiej od ciebie wiedzą co cię bawi, co ci się podoba i czego byś chciała.

PS.
A odnośnie rady. Wstąp do komanda lub jakiejś innej zawodówki, weź partyzanta i daruj sobie AJ.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

Pieter pisze:Widocznie nikt nie wie poza wizami a oni nie odpowiedzą. Zapewne dlatego żeby nie psuć ci zabawy.

Witamy na arkadii, mudzie gdzie inni lepiej od ciebie wiedzą co cię bawi, co ci się podoba i czego byś chciała.
Inna opcja - podac wszystke informacja na talerzu a potem wyrastaja takie postacie na wysokich lvlach, ktore znaja tylko droge z miasta na expo, bo reszte zrobili po prostu wedlug podanych na forum/ircu/gg wskazowkach.

Pozdro dla zioma Pietera, ktory tak blisko byl niby zwiazany z Lesnymi, nie wiedzac nawet, ze oni sa Lesnymi :)

Poszukaj lub popytaj na arce, Alena.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pieter »

Nie byłem pajacu związany z leśnymi, zaś AJ to element rpg na mudzie tak samo jak szkiełka, lalki, ubranka i co tam jeszcze i ma niewiele wspólnego z expem.

I jeszcze jedno. Nie jestem twoim ziomem dresie.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Ohoho elfy się znowu kłócą. Będzie kasowanie!

Alena: o takie rzeczy nie powinnaś pytać na forum, a w grze innych postaci.
To nawet wbrew zasadom gdyby ktoś Ci odpowiedział.
Alena
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2010 21:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Alena »

Ok, rozumiem :)
Dzięki za odpowiedź.

A.
Aler
Posty: 26
Rejestracja: 02 sty 2010 03:22
Lokalizacja: gostyń/wrocław

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aler »

niedawno sam pytalem o przepatrywaczy (jakies 3-4 strony temu) i nikt nie znal odpowiedz
ja sam nadal jej nie znam... a troche czasu stracilem na szukanie
tak ze powodzenia
pzdr.
A.
Rork

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rork »

Inna opcja - podac wszystke informacja na talerzu a potem wyrastaja takie postacie na wysokich lvlach, ktore znaja tylko droge z miasta na expo, bo reszte zrobili po prostu wedlug podanych na forum/ircu/gg wskazowkach.
Ej...
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Witam serdecznie

(...)
Chciałam zapytać gdzie mogę zdobyć zawód przepatrywacza?
(...)
(
Sądze ze dziewczyna zadała pytanie dość niefortunnie, ze nie chodziło o Jej o odpowiedz typu: "pójdź tu i tu, skręć tam gdzieś, podskocz i pogłaskaj tego npca" lecz o nakierowanie w postaci:
"Tak, widziałam/łem taka możliwość w Ishtar/Imperium"
Ja odpowiem w ten sposób dziewczynie:
Nie widziałem by pojawiło się gdziekolwiek, cokolwiek z rzeczy i npcow związanych z lokacjami przynależnymi do byłego Drakwaldu. Nawet ubrań.

To na przekór pieniaczom i gardłowaczom, ponieważ ewidentnie dziewczyna pyta nie o to jak coś zrobić, tylko pyta o sprawę niewiadoma nikomu poza wizami, nie udzieliłem wskazówek ani dojść gdziekolwiek, nie jest na chwile obecna chyba nikomu znany przypadek by zapytanie o rzecz nieistniejąca na arce i udzielenie konkretnej odpowiedzi ze czegoś jak na chwile obecna nie ma, Udzielaniem wskazówek jak zdobyć, zrobić, cokolwiek.
Zrozumcie proszę ze jeśli ktoś się na forum pyta gdzie kupić samolot "F-16" to nie jest żadną tajemnica odpowiedz, czy się widziało "F-16" tam.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ilane »

Alena:
Poszukaj dokładnie na trakcie (a bardziej jego okolicach) z Kreutz do Loren. Niestety npc często jest zabijany.

edit:
Małe uściślenie.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Aler
Posty: 26
Rejestracja: 02 sty 2010 03:22
Lokalizacja: gostyń/wrocław

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aler »

dzieki ilane
Zablokowany