Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Mestoph
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2011 00:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mestoph »

Wie ktoś na jakiej zasadzie rośnie walka z bestiami chaosu i ocena tychże? Odkryłem ze zdumieniem, że po zalogowaniu urosło z ledwo do troche...
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Na zasadzie walki z nimi.
Kiedyś na niektórych potworkach był komunikat po zabiciu, że lepiej oceniasz/walczysz.
Możliwe, że komunikat usunięto, a podpięto to pod reloga.
Edar
Posty: 37
Rejestracja: 27 kwie 2011 11:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edar »

Czy da sie dolaczyc do pochodzeniowki Twierdz Krasnoludzkich?
Stoje przy krolu Ungrimie w Karak Kadrin i nie umiem odgadnac jak to sie robi.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sigard »

Zdaje sie, ze Ungrim juz nie daje pochodzenia z KK, sprobuj w Karak Varn.
Edar
Posty: 37
Rejestracja: 27 kwie 2011 11:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edar »

Sigard pisze:Zdaje sie, ze Ungrim juz nie daje pochodzenia z KK, sprobuj w Karak Varn.
Dziekuje za odpowiedz. Dzisiaj poszukam w Karak Varn.

Jeszcze jedno pytanie. Czy czesto mozna spotykc osoby grajace krasnoludani z Twierdz Krasnoludzkich? Czy moze czesciej widac krasnoludy z Mahakamu?
Bardzo by mi sie podobalo spotykanie w arkadii z postaciami z takim samym pochodzeniem. Do tej pory nie spotkalem jeszcze zadnego krasnoluda z Twierdz..
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sigard »

Co prawda, krasnoludow zamieszkujacych Gory Kranca Swiata jest troche mniej, niz ich pomniejszych braci z Mahakamu, ale jak spedzisz troche czasu w gorach, to na pewno nie bedziesz mial problemu z ich spotkaniem. ;)
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

Mestoph pisze:Wie ktoś na jakiej zasadzie rośnie walka z bestiami chaosu i ocena tychże? Odkryłem ze zdumieniem, że po zalogowaniu urosło z ledwo do troche...
Mogłeś też być trochę pijany i przez to Ci umiejętność do ledwo z trochę mogła spaść.. A później wytrzeźwieć.
Otten
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2011 18:17

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Otten »

Trochę nie wiedziałem gdzie to dać....


Mógłby się odezwać na priv do mnie ktoś w celu sprawdzenia poprawności imienia nowej postaci (ktoś kumaty :P)?
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Otten pisze:Trochę nie wiedziałem gdzie to dać....


Mógłby się odezwać na priv do mnie ktoś w celu sprawdzenia poprawności imienia nowej postaci (ktoś kumaty :P)?
Czy nie wystarczy sama komenda "odmien <imie>"?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orling »

Gram z tfa na ubuntu i jak przychodzi duzo danych z arki, albo wklepuje jakis alias, ktory wysyla duzo polecen, to mi sie nie przewija tekst w terminalu, musze pg-down-em odswiezac ciagle. Ktos ma jakis pomysl?
Zablokowany