Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gong
Posty: 11
Rejestracja: 23 wrz 2010 20:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gong »

ale wygralem chociaz turniej w pokerka i jest ok :D
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

Ayanami pisze:Aha i mam wielka, goraca prosbe do zaznajomionych z gra graczy. Chcialabym zbindowac wyciaganie/wkladanie rzeczy z plecaka, zakladanie ich itp itd. Jak sie do tego zabrac? Jak cos takiego powinno wygladac?? Bede dozgonnie wdzieczna za wszelka pomoc :)
Zajrzyj tutaj: http://twoj.net/phpBB3/viewforum.php?f=69 i w zaleznosci od klienta, z ktorego korzystasz, albo bedziesz chciala korzystac, przeczytaj odpowiedni temat lub napisz w nim.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Shaylar
Posty: 9
Rejestracja: 31 sie 2010 10:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Shaylar »

Gong pisze:trzesie mnie, poce sie jak swinia, leze na podlodze i wymiotuje ...
Muszę sobie zapamiętać, żeby cię omijać z daleka, tak na wszelki wypadek, gdyby było w tym ziarnko prawdy..
;)
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright
Because I like
The way it hurts
Gong
Posty: 11
Rejestracja: 23 wrz 2010 20:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gong »

Shaylar pisze:
Gong pisze:trzesie mnie, poce sie jak swinia, leze na podlodze i wymiotuje ...
Muszę sobie zapamiętać, żeby cię omijać z daleka, tak na wszelki wypadek, gdyby było w tym ziarnko prawdy..
;)
Nie moja wina, ze arki nie ma! :evil:
Ayanami
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2010 19:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ayanami »

Czy podana jest jakas przyblizona godzina uruchomienia arki?

Tak wogole to gdzie sa umieszczane jakies aktualne informacje na ten temat??
Moze i glupie pytanie, ale nie jestem "starym graczem".
Ruben

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ruben »

Czy wiedza nabyta poza Arką jest dostępna dla postaci w Arce, czy nie? Pytam, gdyż miałem okazję grać na serwerach, gdzie podobny zakaz obowiązywał. Zaś zasady tutaj obowiązujące obejmują tylko niektóre aspekty takiej zasady. Nie jest ona jednak bezpośrednio sformułowana. Chciałbym się więc dowiedzieć, czy wzbogacanie postaci o wiedzę z wiki jest dobrze widziane, czy nie?
Pozdrawiam, Ruben, nowy gracz.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

Ayanami pisze:Czy podana jest jakas przyblizona godzina uruchomienia arki?
Nie jest podany nawet przyblizony dzien uruchomienia :)
Ruben pisze:Czy wiedza nabyta poza Arką jest dostępna dla postaci w Arce, czy nie? Pytam, gdyż miałem okazję grać na serwerach, gdzie podobny zakaz obowiązywał. Zaś zasady tutaj obowiązujące obejmują tylko niektóre aspekty takiej zasady. Nie jest ona jednak bezpośrednio sformułowana. Chciałbym się więc dowiedzieć, czy wzbogacanie postaci o wiedzę z wiki jest dobrze widziane, czy nie?
Pozdrawiam, Ruben, nowy gracz.
Jesli chodzi Ci o wiedze fabularna - np. Twoja postac moze mowic, ze slyszala gdzies o buncie w KG i jego skutkach czy o tym, ze w Ishtar znajduje sie pustynia - to raczej nikt nie bedzie mial nic przeciwko.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2010 14:23 przez Molu, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

@Ayanami
Nie i nie sa (chyba, ze pada naprawde na dlugo, wtedy na forum mozna znalesc odpowiednie informacje).

@Ruben
Zalezy od rodzaju wiedzy, ale generalnie nie ma takiego zakazu (wskakze arkadiawiki powstala by pomagac nowym graczom wlasnie).
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Sentil
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2009 10:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sentil »

Ayanami pisze:Czy podana jest jakas przyblizona godzina uruchomienia arki?

Tak wogole to gdzie sa umieszczane jakies aktualne informacje na ten temat??
Moze i glupie pytanie, ale nie jestem "starym graczem".
Coz MG maja taki, a nie inny stosunek do graczy dlatego o jakichkolwiek informacjach mozesz zapomniec i najlepiej nie pytac :) przyzwyczaisz sie z czasem.
Rhar
Posty: 23
Rejestracja: 04 mar 2009 14:00

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rhar »

Bedzie otwarta jak naprawia, watpie zeby mogli okreslic co do minuty ile potrwaja prace nad bledami, ktore wystapily wczoraj wiec przestancie plakac i wyjdzcie pograc w pilke albo pojezdzic na rowerze czy co tam sie jeszcze kiedys robilo :P
Zablokowany