Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Czuje sie zawiedziony. Caly dzien lezala, a wszelkie przedmioty/kluby i tak nie powrocily. Na przyszlosc, moglibyscie okazac troche milosci dla graczy, nawet tych niedobrych ;-).
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Ottson

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ottson »

czyli wszystko co przepadlo przez crash juz zostaje przepadniete?;p
Ayanami
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2010 19:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ayanami »

Niestety tak.

Mam pytanie. Dzisiaj przypadkiem trafilam na sale medytacji :P Juz sporo zrobilam, ale dopiero teraz to zauwazylam. Jest tam opcja ustawiania cech. Biore ustaw i ... no wlasnie nic sie nie dzieje po wpisaniu wybierz sile itd.
Moze ktos mi powiedziec jak dziala to wyroznianie cech, jak to ustawic??
2 lvle czy jak to mozna nazwac robilam bez tego - trudno stracone - skoro teraz zauwazylam ustawianie to moze da sie troszeczke nadrobic.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Przyklad:
ustaw sile
Wybierz sile, zrecznosc, wytrzymalosc, inteligencje, madrosc lub odwage.
sile
Decydujesz sie wyroznic sile. Ktora jeszcze?
sile
Decydujesz sie wyroznic kolejny raz sile. Ktora jeszcze?
sile
Decydujesz sie wyroznic sile po raz trzeci, nie mozesz wiec zrobic tego wiecej. Ktora ceche jeszcze?


Podajesz ceche bez wybierz.
Sama gra w arke = wszystko stracone ;) wiec sie nie przejmuj.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Ayanami
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2010 19:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ayanami »

Aha :) Pieknie dziekuje.
Ciezko kogos do wspolnej gry znalezc.
Jesli chodzi o to, ze to tej pory sama - to co powinnam zaczac od nowa z ustawieniem tych cech czy te 2 stracone poziomy nie maja az takiego znaczenia?
Ruben

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ruben »

Czy jest jakas możliwość przechowania przedmiotów? Wciąż giną mi sieci i kotwiczki. A szkoda, bo chciałbym zakupić sobie te lepszej jakości. Po co, skoro zaraz znikną...
Awatar użytkownika
Jenrid
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2010 20:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jenrid »

No wlasnie apropo giniecia rzeczy. Zauwazylem tylko raz ze mi sie rozpadl przedmiot, byl to porysowany kompas, ktory znalazlem w ktoryms ze sklepow, wtedy faktycznie zauwazylem komunikat ze kompas mi dluzej nie posluzy.
Ale zauwazylem takze ze zupelnie nowe rzeczy mi znikały z niewiadomych powodow po spaniu.
I o co tu chodzi, jestem okradany, czy jest to moze bug?
Po ostatnim dlugim nie dzialaniu serwera zniknela mi wiekszosc przedmiotow, a przedewszystkim tych dopiero co kupionych za grube pieniadze...
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

Sieci i kotwiczki odkąd pamietam znikały, więc ewentualnie mozna sobie jakąś kryjówkę znaleźć i tam przechować - jesli jakiś złodziejaszek nie zabierze :>

I tak, jesli wyswietla się komenda: że przedmiot dłużej nie posluży, to odłozy się go podczas wylogowywania lub zniknie, jesli był na przykład w torbie.

Łatwo sprawdzić co nie przetrwa komendą: przetrwaja
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Brygu »

Z tym znikniętym sprzętem to naprawde irytujące. Zniknęły praktycznie wszystkie rzeczy poza kamieniami, łacznie z biżuterią, kasą i magikami.

Można usłyszeć jakiś komentarz wizów? Czekać? Czy co?
Eltan
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2010 19:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eltan »

Może warto pozgłaszać błędy w postaci, albo może do MG napisać z prośbą o sprawdzeni czy nie da sie straconych rzeczy przywrócić.

Specjalistą nie jestem, trochę mnie też na Arce nie było, ale pamiętam że indywidualne 'cofki' kiedyś funkcjonowały.

P.
Zablokowany