Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Anakreon
Posty: 36
Rejestracja: 20 lut 2012 14:29

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Anakreon »

Orror pisze:Chciałbym się dowiedzieć czy istnieją jakieś programy, które pomogłyby mi oprawić list w formę pergaminu. Chodzi mi o Ascii-art jaki spotykamy w menu lub ogłoszeniach na tablicach. Chętnie powklepywałbym ręcznie znaki ale mam tekstu na ok. 2000 wierszy(4 listy). Totalna załamka. :|
spróbuj tego: http://www.sigsoftware.com/emaileffects/
Orror
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2012 19:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orror »

Anakreonie .... masz u mnie piwo na Arce. Program świetny i łatwy w użyciu. Wielkie dzięki.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Jak jest obecnie z treningiem ciosu specjalnego w zawodzie? Czy trening speca podnosi tylko jego siłę, czy wpływa także na celność ciosów i częstotliwość ich występowania?
Ragnuk
Posty: 18
Rejestracja: 07 mar 2010 21:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ragnuk »

re up:
Wpływa na wszystko.

Mam pytanie o pas KM-ów. Jak się jest w klanie to wchodzą dwie bronie jednoręczne za pasek. Jak ma się tylko pochodzenie to jedna. Tak ma być?

re Dhogrin:
Tez nie da rady. Wyglada, ze tylko Klanowi moga dwa zatykac.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2012 20:19 przez Ragnuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

Wchodzą dwie. Tylko teraz do zatkniętego nadal możesz się odwoływać.. Znaczy, wcześniej jak robiłeś "zatknij topor za pas, zatknij topor za pas", to zatykałeś najpierw pierwszy, a potem drugi..
A teraz cały czas próbujesz ten sam. Spróbuj "zatknij topor za pas, zatknij drugi topor za pas". ;)

Edit: Aa, to nie wiedziałem. Sporo osób ostatnio miało ten problem, a później sie okazywało, że tą samą broń dwa razy zatknąć próbowali.. myślałem że to samo tutaj. Najlepiej na wszelki wypadek zgłosić bład, a nuż nie jest tak celowo zrobione..
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

http://www.smajal.pl/justifier - tym sobie wyjustuj, a potem dodaj początek i koniec linii (ramkę). Nie wiem, jakiego używasz edytora - w vimie to dwa polecenia (na upartego nawet jedno).
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Nael
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2011 18:07

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nael »

Czy jest jakis sposob na kontakt z wizem, poza zglaszaniem bledow? W spisie komend znalazlem tylko te dostepne w sytuacjach skrajnych, ja za to chcialbym porozmawiac o czyms mniej istotnych. Dodam, ze mail pozostal bez odpowiedzi. Jezeli mam wyslac zwykly list w grze, bylby ktos tak mily i podal mi imie wiza, ktory nie zdmuchnie mnie z powierzchni ziemi za probe korespondecji?
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

Wizowie nie zwykli kontaktować się z graczami, taką mają strategię działania. Więc nie liczyłbym na zbyt wiele. Zawsze możesz 'zglos mg', że chciałbyś pogadać z tym i z tym o tym i o tym, pioruna raczej nie dostaniesz. Trochę może demonizuję, ale łatwo uzyskać audiencję nie jest :P
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Nie wiem jak z rozmową, ale za wysłanie listu do maga zajmującego się tym, co Cie interesuje nie zostaniesz raczej piorunem.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Napisz list, jako adresata wpisz 'mg' i już. Dostaną wszyscy :)
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Zablokowany