Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

O, dzięki, okazało się,że przystąp do grupy było właściwym wyborem.jak zwykle dał o sobie znać dziwny arkowy system komend,można siedzieć noc nad słownikiem, a i tak na to nie wpadniesz.
I przy okazji- wytrenowałem topory do zadowalająco- jak chciałem kontynuować trening, to otrzymałem odpowiedź,że musi minąć trochę czasu.Rozumiem,że w pewnym momencie będę mógł trenować dalej?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deli »

Tak.
Aż do momentu kiedy trener powie Ci że nie nauczy Cię niczego nowego :)
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Teraz czeka Cię idlowanie zawodu.
Sądzę, że nie potrwa to dłużej niż 3-4 tygodnie.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Przyznam, że słówko "idlowanie" jest dla mnie nieznane.Można prosić o rozwinięcie?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Gorgun
Posty: 65
Rejestracja: 04 mar 2009 10:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gorgun »

Idlowanie to po prostu bycie zalogowanym, spedzanie czasu w grze. Z tym ograniczeniem, ze do idlowania zawodu wlicza ci maksymalnie 5 godzin spedzonych w grze tygodniowo.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Chyba zaczynam rozumieć.Jeżeli bede spedzal w grze 5 godzin tygodniowo, to bede mogl za to wykupywac wyzsze treningi.Zaden problem, gram znacznie wiecej.jeżeli komuś by się chciało jeszcze odpowiedzieć- przeczytałem,że moj zawod jest powiazany z profesja gladiatora.Czy droga do profesji wiedzie tylko przez gildie, czy jest mozliwosc zdobyc ja samemu?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Gorgun
Posty: 65
Rejestracja: 04 mar 2009 10:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gorgun »

Tak, spędzając w grze 5 godzin tygodniowo będziesz co tydzień mógł robić kilka dodatkowych treningów, po mniej więcej miesiącu osiągniesz maksymalny poziom umiejętności dostępnych w zawodzie. Żeby trenować zawód masowy, jakim jest gladiator, musisz wstąpić do stowarzyszenia i dostać etat. Listę i opis stowarzyszeń możesz znaleźć na ArkadiaWiki, za to jak się dostać do konkretnego stowarzyszenia musisz się dowiadywać już na Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Zorrid pisze:Przyznam, że słówko "idlowanie" jest dla mnie nieznane.Można prosić o rozwinięcie?
od angielskiego idle
idlować to być zalogowanym bezczynnie, po prostu stać postacią w miejscu
chodzi o to, że te 5 godzin nie musisz robić nic konkretnego, żeby treningi ci rosły, ale oczywiście możesz, a wręcz jest to wskazane ;)
Nasrudin
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2010 15:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nasrudin »

Ok, wycofuje pytanie. Szkoda zasmiecac temat. Dziekuje za pomoc
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010 12:25 przez Nasrudin, łącznie zmieniany 1 raz.
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Wykidajło powiadasz... To odwróć na stronę 176 i tam jest odpowiedź, bo takie samo pytanie zostało zadane wczoraj.

20 maja o godzinie 7 rano
Ostatnio zmieniony 22 maja 2010 12:25 przez Urithair, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany