Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gwadi
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2010 23:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gwadi »

Przy zalogowaniu dostałam wiadomość, że czeka na mnie poczta w najbliższym urzędzie pocztowym. Kiedy poszłam na pocztę, okazało się, że nie mam nowych wiadomości. Czekałam na wiadomość, więc myślę, że ktoś faktycznie coś wysłał, ale z jakiegoś powodu nie mogę tego zobaczyć na poczcie.

Poczta jest na Faroe, gdzie utknęłam bez ekwipunku (w tym pieniędzy) i nie mam jak wrócić. Wysłałam prośbę o pomoc i czekam na odpowiedź. W opisie budynku pocztowego jest sugestia, że może listom trochę zająć dotarcie na Faroe. Czy to o to chodzi i powinnam sprawdzić za jakiś czas?
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Gwadi pisze:Przy zalogowaniu dostałam wiadomość, że czeka na mnie poczta w najbliższym urzędzie pocztowym. Kiedy poszłam na pocztę, okazało się, że nie mam nowych wiadomości. Czekałam na wiadomość, więc myślę, że ktoś faktycznie coś wysłał, ale z jakiegoś powodu nie mogę tego zobaczyć na poczcie.

Poczta jest na Faroe, gdzie utknęłam bez ekwipunku (w tym pieniędzy) i nie mam jak wrócić. Wysłałam prośbę o pomoc i czekam na odpowiedź. W opisie budynku pocztowego jest sugestia, że może listom trochę zająć dotarcie na Faroe. Czy to o to chodzi i powinnam sprawdzić za jakiś czas?
Taki komunikat pojawia się zawsze po zalogowaniu. Jeśli będziesz mieć jakiś nowy list, wtedy będziesz miała napisane, że czeka na Ciebie NOWA poczta.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

Nie, są dwa komunikaty.
Standardowy, "Czeka na ciebie poczta w najblizszym urzedzie pocztowym." pojawia się kiedy masz jakiekolwiek wiadomości (w tym przeczytane!) w skrzynce - więc prawie zawsze.
Natomiast, jeśli dostałaś list kiedy byłaś wylogowana, czyli w skrzynce masz NIEPRZECZYTANE wiadomości, przy zalogowaniu dostaniesz wielki komunikat:
=====
Czeka na ciebie NOWA poczta
====
Czy coś w tym stylu.
Gwadi
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2010 23:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gwadi »

Och, dziękuję. No to dupa zbita, muszę czekać dalej.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Nie musisz.
Rozejrzyj sie na tej poczcie dokładnie.
Może jednak dostrzeżesz sposób na zarobienie monet :)

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Gwadi
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2010 23:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gwadi »

Gerdia pisze:Nie musisz.
Rozejrzyj sie na tej poczcie dokładnie.
Może jednak dostrzeżesz sposób na zarobienie monet :)
A no tak, nie przyszlo mi to do glowy. Dzięki! Ale w ten sposób pogorszę sobie reputację na poczcie w Redanii, prawda? Spróbuję najpierw czy nie uda mi się znaleźć jakichś ziół, bo wiem, że można sprzedać. Jak nie, to zrobię jak mówisz.
Gwadi
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2010 23:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gwadi »

To mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak się umrze, to spada reputacja pocztowa?
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Goldfinger »

Jeśli paczkę niosłeś i nie dostarczyłeś przez zgon, to może wtedy. Ogólnie reputacja spada z czasem niezależnie od tego w co Twoja postać się wpakuje.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Rennz pisze:Dlatego pytanie było o widełki.
Specjalnie dla ciebie - random i widzimisie wiza, który kodował.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

Nie byłbym taki pewien Coronius, funkcje resetujące obiekty są dosyć głęboko osadzone w libie i mają swoje limity ;)
Zablokowany