Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morowak »

Gothrin pisze:Pytanie o pewien event.

W pewnej karczmie w Mariborze jedna dziewka potrzebuje czasami pomocy. Chciałem dowiedzieć się jak często się to zdarza, ponieważ czekam juz dłuższy czas, taki... ...naprawdę dłuższy. :)

Czy ma znaczenie gdzie stoję czekając?
Jesli jej nie ma, to mozliwe, ze ktos jej juz pomogl i sobie poszla. Niekoniecznie musi szybko (tego samego dnia) znow znalezc sie w potrzebie.
Buluar pisze:
Ponadto nie wiem skad sie wzial mit, ze jak juz zaczalem sie starac do jakies gildii to predzej czy pozniej sie do niej powinienem dostac. Skoro jestem beznadziejny to dlaczego?
Codziennie sie zastanawiam dlaczego Ty sie dostales.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deli »

Shulz: Jeśli odpuszczasz sobie po 2 miesiącach to nie ma co się dziwić - osobiście mam pełno kandydatów, którzy chcieli, starali się - ale poznikali - i się nie logują.

Mam osobistą niechęć do przyjmowania takich "niebieskich ptaków" oraz postaci "znikąd" :)

Morowak: Buluar sie dostał bo był opromieniony aurą przebywania ze mną w tej samej gildii.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gothrin »

Morowak pisze: Jesli jej nie ma, to mozliwe, ze ktos jej juz pomogl i sobie poszla. Niekoniecznie musi szybko (tego samego dnia) znow znalezc sie w potrzebie.

Pytam, bo właśnie coś mi tu nie gra.
Czekałem cierpliwie kilkanaście lub więcej dni. Teraz nie odpuszczę już, ale nie wiem w jaką cierpliwość mam się uzbroić.

Chyba, że pomyliłem knajpy. :roll:
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Buluar »

Morowak pisze:
Codziennie sie zastanawiam dlaczego Ty sie dostales.
Koris miewal rozne dni i widocznie dobrze sie wstrzelilem!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morowak »

Ja mowilem majac namysli bardziej "realne" dni, jesli w kategoriach arkowych to moze to byc tydzien albo i miesiac albo i wiecej.

Mozliwe, ze to tez nie ta knajpa... Pozatym, roznie na tej Arkadii ludzie potrzebuja pomocy, zazwyczaj jesli nie moglo sie kogos znalesc, dobrze bylo sprobowac poszukac go po nastepnej apokalipsie.
Buluar pisze:
Morowak pisze:
Codziennie sie zastanawiam dlaczego Ty sie dostales.
Koris miewal rozne dni i widocznie dobrze sie wstrzelilem!
A Ty przypadkiem nie miales zakazu wypowiadania sie na forum?
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Brygu pisze:W brew pozorom są gildie w których za próby starań pozaarkowych jesteś skreślony.
Czy to nie właśnie za zbyt restrykcyjne przyjmowanie zamknięto elitarki?
:mrgreen:



edit:
Ruda: sądziłem, że to tak gruba ironia, że nie da się jej nie zauważyć....
Ostatnio zmieniony 10 paź 2011 07:50 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Auglenn »

Mimi, jakoś nie wyobrażam sobie elitarki która przyjmuje jak leci ;). Poza tym szczerze mówiąc jaka satysfakcja z dostania się do gildii 'ot tak'. Zawsze najmilej wspominam okresy kandydowania, kiedy trzeba się naprawdę wykazać ;). Odrobina cierpliwości, dobre odgrywanie postaci i można się dostać wszędzie. Bez rilowych znajomości.
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dymhard »

Znikł mi plecak i całe wyposażenie jakie w nim miałem (monety, pochodnie, pismo i 3 sztylety), Co robić ?, Zgłosić błąd ?
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

A czy przypadkiem plecak Ci sie nie rozpadl, a jego zawartosc poleciala na ziemie? :-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dymhard »

Raczej nie ponieważ nie miałem nigdy plecaka wypełnionego po brzegi. Jak by się rozpadł to bym zauważył a, to się stało miedzy jednym a drugim logowaniem.
Zablokowany