Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kagain »

Szukaj ogrzycy w górach blisko traktu łączącego Bogenhafen z Jouinard.
Eric

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eric »

poszukaj na arce moze? tam sie gra nie na forum
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Poprawcie jeśli się mylę - po zgonie traci się 30% doświadczenia bojowego. Czy poza tym są jakieś tego konsekwencje? Wolniejsza regeneracja szybsze męczenie się? Jeśli tak, to jak długo to trwa?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kagain »

Traci się 1/3 doświadczenia bojowego czyli 33,(3)%. Wszystko inne jest zależne od spadku cech Twojej postaci.
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pulp »

Po zgonie jest sie tez bardzo glodnym i spragnionym co wplywa na meczenie sie, regeneracje itp.
Weren
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2009 15:17

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Weren »

Witam

Jak dlugo czeka przedmiot po jego wylicytowaniu na aukcji w Nuln? Wygralem jedna aukcje, ale nie chcialem od razu splacic naleznosc i wziac przedmiotu i po dwoch dniach naleznosc i przedmiot zniklnely.

W.
Awatar użytkownika
Vinzt
Posty: 132
Rejestracja: 25 mar 2009 14:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vinzt »

Jesli cie ktos przelicytowal, to nie ma przedmiotu.

Jesli wygrales, to dostajesz info, ze mozesz 'odebrac wylicytowany przedmiot/przedmioty'

Jesli splacasz od razu, to przebicie nie jest takie, jak wylicytowales, ale kilkukrotnie wieksze.
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morowak »

Nie wiem czy Apokalipsa dalej resetuje wszystkie Aukcje.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Czy ktoś może udzielić mi informacji w jakich rejonach szukać karczmy pod czarnym jednorożcem? Wydaje mi się, że zwiedziłem już wszystkie zajazdy w okolicach Deavon i nic :(

a jednak nie wszystkie:) Pytanie już nieaktualne, przepraszam za niepotrzebnego posta :mrgreen:
Zarthan
Posty: 7
Rejestracja: 14 wrz 2009 20:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zarthan »

Witam, jestem zupełnie zielony w MUD'ach i w Arkadii. Tydzień temu trafiłem na Arkadię i od tamtego czasu pograłem może z półtora godziny, a codziennie chodzę po stronce/kach i czytam. Wciąż mam wiele pytań na które odpowiedzi nie znalazłem.
Pierwsze pytanie dotyczy takiej sytuacji : jestem w karczmie z innym graczem, umówiliśmy się na piwo. Przed zamówieniem trunku chciałbym rozsiąść się wygodnie przy jednym ze stolików, i tu pojawia się problem bowiem w kodzie na każdą błahą czynność znajduje się inna komenda... na każde zachowanie postaci. Jak mam zrobić aby wyświetliło się np, "Zarthan siada przy najbliższym wolnym stoliku, wpatrując się w płonący kominek" czy chociaż "Zarthan siada przy stoliku" albo "Zarthan opiera się o ścianę starej kamienicy" Czy na każde z tych czynności ktoś musi zapisać w kodzie daną komendę? Jak na mój gust to powinna jedna uniwersalna komenda typu /do "Tu wpisz tekst" po której na ekranie u innych graczy wyświetlałoby się " Zarthan "wpisany poprzednio tekst". "
Proszę poprawić mnie jeśli coś takiego już istnieje jak pisałem wcześniej jestem nowy. Bez tego typu komendy czuję się jakbym był robotem a nie zdolną to odgrywania postacią.

Drugie pytanie dotyczy umiejętności takich jak np. Skradanie się, tropienie, spostrzegawczość, otwieranie zamków. Czy one działają? czy może są jak kieszonkowstwo i akrobatyka, tylko linijkami w spisie. Jest jakiś zbiór OPISÓW umiejętności? Albo chociaż tych które działają i tych które są tylko tekstem?

Proszę o odpowiedzi, bo chciałbym móc wreszcie zacząć na poważnie grać :)
Zablokowany