Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tipi »

Zawsze do postaci mozesz wyslac list. Jesli nie ma takiej postaci to wiadomo, nia ma i list sie nie wysle:)
Jesli list sie wyslal, to taka postac istnieje a jesli gra to pewnie odpisze.

Brutalnosc, nie swiadczy o tym jaki jestes zly. Tylko jak malo expa dostajesz ( to tak w ogromnym uproszczeniu)
Na arkadii, aby optymalnie rosnac trzeba porobic mase zadan. Nosic listy z poczty w Nuln, Novi, Kreutz. Pytac enpece o pomoc. Pomagac wojtom, chorym w Tadrig itp. Wtedy ta brutalnosc spada. A im nizsza brutalnosc tym wiecej expa za zabitych.


Pozdrawiam.
Husaar
Posty: 13
Rejestracja: 14 cze 2009 22:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Husaar »

jeszcze jedno można być pocztylionem np w imperium i bretonii? Chodzi o to że by móc wszystkie paczki brać i tu i tu...
Awatar użytkownika
Vinzt
Posty: 132
Rejestracja: 25 mar 2009 14:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vinzt »

tak mozna

problem jest raczej miedzy domenowo - bo nie dasz rady takiej reputacji wytworzyc. Czyli jesli nosisz paczki w Ishtar - reputacja w Impie ci bedzie powoli spadac i na odwrot. Ale bretonia, tilea, reikland itd - spokojnie

Rog za to dostajesz tylko jeden.



edit: literowka
Bjoern
Posty: 58
Rejestracja: 19 maja 2009 16:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bjoern »

Pocztylionem można być tylko w jednym okręgu pocztowym. Za to reputację najwyższą to można wyrobić spokojnie w dwóch (międzydomenowo też nie ma problemu). W trzech okręgach jest już trudno zrobić maksa (o ile to w ogóle możliwe). Kiedyś próbowałem i wzrost reputacji w okręgu nr 3 był równoznaczny ze spadkiem reputacji w okręgu nr 2 lub 1, aż tak dokładnie nie pamiętam.
Husaar
Posty: 13
Rejestracja: 14 cze 2009 22:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Husaar »

A wrócę jeszcze do agresji, czy jak nie atakuje to wzrasta? Tz. czy jak przeciwnik mnie zaatakują i ja go zabije to wzrasta mi wtedy agresja?
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Enefghar »

Dostajesz za to expa? Dostajesz.. Jak dostajesz to zwieksza sie iloraz expa bojowego do expa questowego... A tym ilorazem jest agresja...
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

Nie agresja tylko brutalność
Sygina
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2009 12:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sygina »

Witam,
Chciałabym wziąć zawód wojownika, jednak mam problem z komendą. Empec opowiada mi o zawodzie, ale nie wiem jak zapytać żeby zechciał mnie trenować :). Może ktoś wie jak?
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

W tym opowiadaniu powinien mówić słowo, którego masz użyć. Nie wiem, o którego chodzi, ale może mowi, że wystarczy zebyś (costam) jesli chcesz żeby Cię uczył. Albo coś typu skin.
Sygina
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2009 12:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sygina »

Ravenus mowi do ciebie: Jedynie zgrany oddzial moze odniesc sukces na polu
walki.
Ravenus mowi do ciebie: Powtarzam ci - tylko karnosc moze zapewnic ci sukces i
kariere w oddzialach.
Ravenus mowi do ciebie: Czy posiadasz takie cechy?

sęk w tym, że próbowałam już wszystkiego : skin, potwierdz, potwierdz slowa, odpowiedz, skin na, pokiwaj etc...
Zablokowany