Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Feril
Posty: 86
Rejestracja: 25 paź 2011 20:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Feril »

Witam, czy ktos moglby udzielic wskazowek, w jaki sposob mozna zmienic rase na 'polelf'? Na zadnej stronie nie udalo mi sie znalezc informacji.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Uważnie rozglądaj się w Mariborze, myślę, że nie będziesz długo szukał.

Pytanie do traperów/myśliwych. Czy um łowiectwo wpływa na skuteczność przy łowieniu ryb czy tylko na ich rozpoznawanie?
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Redaan »

Hunrim pisze:Uważnie rozglądaj się w Mariborze, myślę, że nie będziesz długo szukał.
Hunrim jesli zdecydowałeś się na udzielenie jakiejkolwiek informacji zadbaj by była rzetelna.

Feril - w Mariborze polelfem nie zostaniesz. Polecam szukac opodal stolicy jednej z krain Isthar. Za zmiane odpowiedzialny jest pewien NPC, ktory przemieszcza sie w obrebie pewnej lokalizacji. Jesli ta wskazowka nie rpzyniesie rezultatu polecam zapytac pierwszego spotkanego polelfa. Zwlaszcza tych zamieszkujacych w Mariborze.
Mestoph
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2011 00:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mestoph »

A może po prostu napisać, że jak chce zmienić rasę na półelfa, to niech szuka w okolicach Tretogoru?

Co to znaczy skuteczniejsze łowienie? Z tego, co wiem łowiectwo nie wpływa na jakość/ilość łowionych ryb, a jedynie pozwala dowiedzieć się, jaki gatunek złowiliśmy.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

Mestoph pisze:A może po prostu napisać, że jak chce zmienić rasę na półelfa, to niech szuka w okolicach Tretogoru?
A może po prostu wybrać jakąś sensowną rasę? ;P
Awatar użytkownika
Melvin
Posty: 27
Rejestracja: 23 paź 2011 15:25
Lokalizacja: Pojzn

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Melvin »

A ja mam takie pytanie. Czy w poczatkowej fazie gry expienie na szczurach, krolikach etc jest w obecnych czasach rownoprawne ze zdobywaniem expa z questow?
Pamietam, ze kiedys(zyliony lat temu) rosł od tego poziom brutalnosci co jakos tam sie przekładało juz nie pamietam dokladnie na co.
Czy brak cechy "brutalnosc" zostala czyms zastapiona?
Moje życiowe motto to jakiś znany cytat...
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Melvin pisze:A ja mam takie pytanie. Czy w poczatkowej fazie gry expienie na szczurach, krolikach etc jest w obecnych czasach rownoprawne ze zdobywaniem expa z questow?
Pamietam, ze kiedys(zyliony lat temu) rosł od tego poziom brutalnosci co jakos tam sie przekładało juz nie pamietam dokladnie na co.
Czy brak cechy "brutalnosc" zostala czyms zastapiona?
Nie ma czegoś takiego jak "brutalność". Jeśli tylko dajesz radę możesz expić od razu co tylko Ci się podoba. Zadania są "urozmaiceniem" rozgrywki - pozwalają młodym graczom lepiej poznać mechanikę MUDa, rozeznać się w świecie oraz są niezłym, dodatkowym źródłem zarobku (oraz expa).
Ogre!
Awatar użytkownika
Gharus
Posty: 12
Rejestracja: 07 sie 2011 11:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gharus »

Wiadomo już, że ciężar ekwipunku wpływa na walkę. Czy sam fakt trzymania czegoś w ekwipunku co nie jest założone/włożone do pojemnika wpływa również na walkę? Np pochodnia/zdjęty item gildiowy/cokolwiek innego. I nie chodzi mi tu o ciężar tego przedmiotu tylko o fakt, że nie trzymamy go w żadnej ręce/nie jest przypięty itd/etc.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Nie wpływa.
Awatar użytkownika
Morglum
Posty: 95
Rejestracja: 26 lut 2009 23:06

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morglum »

Jedynie posrednio przez swoj ciezar. Przedmioty wiecej waza trzymane w inventory niz w plecaku, zalozone, przytroczone itd.
Zablokowany