Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Leży.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aru »

Hej,
nie wiem czy ktoś mnie pamięta a jak pamięta to proszę o info jak się odnaleźć na nowej lepszej Arkadii?;)
Awatar użytkownika
Trygg
Posty: 22
Rejestracja: 25 wrz 2012 13:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Trygg »

Czy w dalszym ciągu w klubie górników wyrobione spinki spadają do niższych pozycji, jeśli wraca się po dłuższej przerwie do kopania?
Jeśli uważasz, że publiczna odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie zepsuje komuś grę, a mimo to chcesz mi pomóc, to czekam na PMa!
Fantaji
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2011 06:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fantaji »

Trygg pisze:Czy w dalszym ciągu w klubie górników wyrobione spinki spadają do niższych pozycji, jeśli wraca się po dłuższej przerwie do kopania?
Dokładnie tydzień temu i stronę wcześniej Hiof pisze:Mam pytanie odnosnie gornictwa.

Kiedys wyrobilem sobie umiejetnosc na pobieznie i brazowe spinki.
Wszystko sie utrzymywalo w takim stanie dosc dlugo, do momentu az znow zaczalem fedrowac.
Wraz z pierwszym uderzeniem spinki zmienily sie na mosiezne (czyli gorsze) i umiejetnosc spadla na troche (tak mi sie wydaje, jednak co do spinek jestem pewien).
Przypuszczam, że w ciągu tygodnia nic się nie zmieniło, ale może akurat ktoś sprawdził i poda dokładniejsze dane. ;P
"Życie jest piękne przy odpowiedniej definicji."
Delgar
Posty: 26
Rejestracja: 26 mar 2011 19:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Delgar »

Jak wróciłem do kopalni po dłuższej przerwie to spinki spadły mi z brązu na mosiądz. Um nie spada jednak jakoś wyjątkowo szybko, odrobienie brązowych spinek zajęło mi jakieś 2-3 dni, a przerwy miałem kilka miesięcy.
Awatar użytkownika
Kornix
Posty: 18
Rejestracja: 12 sty 2013 10:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kornix »

Hej,
Mam 2 dosyć proste pytania :)

1. Pochodzenie i tytuł:
Jestem gnomem i udało mi się zdobyć pochodzenie z Tir Tochair. Jak spotykam inne gnomy (i nie tylko), to przy przedstawianiu się, jak i przy sprawdzaniu "kto", przy ich imionach znajduje się dopisek np. "z Tir Tochair".

Jednak patrząc na siebie oraz przedstawiając się, takiego dopisku nie posiadam. Czy widzą go inni, a ja nie, czy jest jakiś specjalny sposób na uzyskanie go?

2. Zawiniątko obieżyświatów:
Przyłączyłem się do klubu. Czytałem na forum, że niektórym zawiniątko się zmienia szybko, niektórzy czekają trochę. Starałem się robić dużo obpostępów, jednak zawiniątko jak było, tak jest "całkowicie nowe".
Nie byłoby tego pytania, gdyby nie to, że czytałem tez o błędach. Stąd, czy powinienem się przejmować i zgłosić to, że się zupełnie nie zmienia, czy może błędy się już nie pojawiają i rzeczywiście trzeba zacisnąć zęby i zwiedzać, zwiedzać, zwiedzać? :)

Jeżeli pytania są banalne, to z góry przepraszam :D

Kornix.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ilane »

1 pytanie:

opcje pochodzenie +
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Olena
Posty: 19
Rejestracja: 22 wrz 2012 21:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Olena »

Ad. 1
Trzeba w opcjach ustawić pochodzenie jako widoczne.

Ad. 2
Zwiedzać, zwiedzać, zwiedzać. W końcu ruszy.
Awatar użytkownika
Kornix
Posty: 18
Rejestracja: 12 sty 2013 10:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kornix »

:oops:

Re: @up
Dzięki za odpowiedź! Rzeczywiście w opcjach to jest, a ja ich po prostu nie przejrzałem... (bardzo) Dawno temu było ich mniej :)

To idę zwiedzać, zwiedzać, zwiedzać!

K.
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aru »

Jak się wchodziło do tych ustawień gdzie miedzy innymi ustawia w jakim stanie postać ma uciekać z walki?
Zablokowany