Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Grag
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2010 11:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Grag »

co daje umiejetnosc oceny bestii chaosu i walki z bestiami chaosu?
Grag n Wznak, Clonek Stofasysenia Psygalnij Ogla, Pielsy Oglofy Fynalasek, Demona Seksa, Ochloniasa i Calocieja, Tachac Fieksych Tachacof, Plafy Palec Fielkiego Solomdka, oglofy
Awatar użytkownika
Rispat
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2009 22:58
Lokalizacja: Włocławek.

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rispat »

Grag:

Lepiej walczysz i lepiej oceniasz bestie chaosu, tj. stworki w uniwersum Sapkowskiego nazywane 'pokoniunkcyjnymi'. Wampiry, ghoule, wyverny ... większość potworków w Ishtar.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the darkness at Tan Hauser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain. Time to die. " - Roy.
Awatar użytkownika
Grag
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2010 11:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Grag »

ale czy ten um podwyzsza moja sile bojowa?
czy daje tak jak czytalem gdzies, wskazowke jaka bronia walczyc lepiej przeciwko potworkom?
Grag n Wznak, Clonek Stofasysenia Psygalnij Ogla, Pielsy Oglofy Fynalasek, Demona Seksa, Ochloniasa i Calocieja, Tachac Fieksych Tachacof, Plafy Palec Fielkiego Solomdka, oglofy
Shakal
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2009 22:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Shakal »

Kiedys ponoc walka dzialala tak jak lowiectwo - zadajesz wieksze obrazenia tego typu stworom. Jesli chodzi, o ocene to po prostu w wiekszosci przypadkow zamiast "stwor" widzisz jego konkretna nazwe np "ghul"

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Chyba zamiast 'potwor'.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Gdzie można kupić derki? Miałem wrażenie, że u elfa w karczmie Pod Czarnym Jednorożcem, ale u niego byłem i takich nie zastałem.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

może wykupione? ;)
ale pytaj o takie rzeczy raczej w grze niż na forum
Harwen

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Harwen »

Sirius pisze:Gdzie można kupić derki? Miałem wrażenie, że u elfa w karczmie Pod Czarnym Jednorożcem, ale u niego byłem i takich nie zastałem.
Widzialem wielkiego grubego ogra ktory wykupil caly zapas zeby jego zad sie zmiescil
Hurim
Posty: 12
Rejestracja: 02 cze 2009 00:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hurim »

Skoro jest ogólny ban na pytania do wizów, to może ktoś z Was mi odpowie.
Nie zasypana kopalnia 5 minut po apoce to błąd czy celowe pominięcie zabieganego Jeźdzca?
Zgłaszać to ustrojstwo aby się ktoś temu przyjrzał ?
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Zgłoś ponownie mimo to problem stary jak świat. Kopalnie same z siebie się nie zawalają, a rozkopana maksymalnie jak się da po prostu jest bezużyteczna - jak w życiu.
Zablokowany