Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Belhard
Posty: 19
Rejestracja: 05 wrz 2009 23:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Belhard »

Czy ktoś liczył może ile postępów potrzeba na level up w Klubie Obieżyświatów?

Liczę, liczę i ciągle mi inaczej wychodzi.
Awatar użytkownika
Cannard
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2009 06:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cannard »

Tararni pisze:
Pieter pisze:Ogólnie zawody niebojowe są w wydaniu AJ nieporozumieniem/urozmaiceniem erpegowym.
Nie uogolniaj :>
Bo sie strasznie mylisz. Mialem okazje bawic sie kiloma takimi i tak zielarz jak i handlarz zdecydowanie sa warte zainwestowanych w nie pieniedzy.
Pod warunkiem, że weźmie je osoba, która nie traktuje zielarza jak kosiarki i umie wybrać, a potem sprzedać towar. Bo to wcale nie takie oczywiste dla początkujących. ;)

Z handlarzem jest nieco do d.... bo, nie wiem jak kupcy musieliby bardziej olewać klientów (bywają wyjątki) by zniwelowało to to, jak mają znacznie lepsze ceny.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2010 23:45 przez Cannard, łącznie zmieniany 3 razy.
Inni zawsze mu doradzali, żeby zrobił coś ze swoim życiem. Zgadzał się z tym: chciałby z niego zrobić łózko.
--------------------
Nieważne, jak żyłeś i umarłeś, ale jak opowiadają to bardowie.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Początujący?
Najemnicy to świetne kosiarki.
Motto: zebrać zioła, sprzedać zioła i zabić zielarke ...

G. :|
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Ramla
Posty: 32
Rejestracja: 26 sty 2010 00:54

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ramla »

re Gerdia:
Fajne motto :) Podwojny zaorbek... I tak obejsc wszystkich zielarzy to juz w ogole miodzio hyhy :D
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Cannard pisze: Z handlarzem jest nieco do d.... bo, nie wiem jak kupcy musieliby bardziej olewać klientów (bywają wyjątki) by zniwelowało to to, jak mają znacznie lepsze ceny.
Cannard, AJ hanldarza nie jest do dupy:) Mówię z punktu widzenia kupca. Zawód AJ jest dla kogoś kto chce się pobawić w trochę wyższe zarobkowanie niż inni, ale fakt faktem różnica zaczyna się kiedy masz w perspektywie sprzedać 1 kamyczek za 20zl lub sprzedać ich 20 za kilkadziesiąt mithryli. = Rozmiar ma znaczenie.

Z kamyczkiem bym nie czekała, ale z kamolami owszem (tak bez reklamy!)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Eve pisze:
Cannard pisze: Z handlarzem jest nieco do d.... bo, nie wiem jak kupcy musieliby bardziej olewać klientów (bywają wyjątki) by zniwelowało to to, jak mają znacznie lepsze ceny.
Cannard, AJ hanldarza nie jest do dupy:) Mówię z punktu widzenia kupca. Zawód AJ jest dla kogoś kto chce się pobawić w trochę wyższe zarobkowanie niż inni, ale fakt faktem różnica zaczyna się kiedy masz w perspektywie sprzedać 1 kamyczek za 20zl lub sprzedać ich 20 za kilkadziesiąt mithryli. = Rozmiar ma znaczenie.

Z kamyczkiem bym nie czekała, ale z kamolami owszem (tak bez reklamy)

ps. Przed Cechem miałam AJ handlarza i sobie go chwaliłam.
Aler
Posty: 26
Rejestracja: 02 sty 2010 03:22
Lokalizacja: gostyń/wrocław

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aler »

witam

a apropo zaowdow aj.
traci sie go po dostaniu zawodowego etatu?
bo jak tak to oplacalo by sie je zmieniac?
pzdr
A.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Traci się.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Ramla
Posty: 32
Rejestracja: 26 sty 2010 00:54

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ramla »

Glupie pytanie odnosnie ziol bo wydaje mi sie, ze gdzie kiedys ktos o to pytal i chyba znam odpowiedz, no ale tak czy inaczej zapytac nie zaszkodzi.

Chodzi o to czy szukajac ziol na jakiejs lokacji standardowa komenda znalezione ziolko jest losowane z dostepnych (od jakiegos osta az do szafranow delion itp.) czy jednak w zaleznosci od umow sa to wzglednie coraz lepsze ziola?

edit:
Oczywista chodzi mi o Wasze obserwacje no chyba ze sie ktorys z wizow wypowie :)
Awatar użytkownika
Cannard
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2009 06:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cannard »

Jeśli szukasz na ślepo to znajdujesz co ci um/mental/inny random da. Na dłuższą metę jest to mało efektywny sposób szukania. Często wylosuje Ci gorsze zioło, niż mogłabyś znaleźć szukając "po imieniu".

@Eve
Chodzi mi o to, że szybciej zarobisz AJotem bojowym niż handlarzem, on jest fajny dla docelowych Kupców, inaczej strata czasu.
Inni zawsze mu doradzali, żeby zrobił coś ze swoim życiem. Zgadzał się z tym: chciałby z niego zrobić łózko.
--------------------
Nieważne, jak żyłeś i umarłeś, ale jak opowiadają to bardowie.
Zablokowany