Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Tararni
Posty: 49
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tararni »

A ja bym został przy starym rasówkowym.
Dlatego, ze na AJ zawsze zdążysz zmienić, a stare umy już nie wrócą.
Wiec pograj parę tygodni/miesięcy na starych rasówkowych i porównaj z tym co robią zawody AJ.
Szukasz nowego nalogu?
Spróbuj tego
Shakal
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2009 22:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Shakal »

Upewnij sie najpierw, ze ci umiejetnosci nie zaczely spadac, bo tak sie zdaje sie dzialo po wprowadzaniu ogolno-dostepnych zawodow. Zlikwidowano na pewno zawod rasowkowy Osadnika, jak z reszta to nie mam pojecia.

Shakal
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Co lepsze, strażnik, czy korsarz?

Plusy i minusy obu profesji mile widziane.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Karg
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2010 20:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Karg »

Re Up

http://wikipedia.arkadia.rpg.pl
zawody itd
dosyc ładnie opisane
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Jest tam napisane, że kors jest cacy, a strażnik nie za bardzo. Na IRCu słyszałem pogląd odmienny. W związku z powyższym chciałbym poznać zdanie szerszego grona graczy.

Kors, czy wks?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Grumsh
Posty: 29
Rejestracja: 09 mar 2009 14:02
Lokalizacja: Wawa/Lublin/Lubartów/Remote

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Grumsh »

Spytaj na mudzie!
Wszystko idzie, wszystko powraca i wiecznie toczy się koło bytu,
wszystko zmienia, wszystko zakwita i wiecznie rok bytu bieży.

Nietzche
Gordon
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2009 23:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gordon »

Cóż, z zawodami to jest tak, że ile graczy, tyle opinii. Na forum tysiące razy przewijał się już płacz, że jeden zawód, ten wroga, przepakowany, a drugi, ten własny, zbugowany i słabiutki (tylko po cholerę się go brało w takim razie? Ot, ciekawostka). I tak przerobiono chyba wszystkie na Arkadii istniejące.

Nie jestem jakimś znawcą, ale doradziłbym zastanowić się, do czego jest Ci ten zawód potrzebny. Jeśli w drużynie brak strażnika, to jest on raczej ceniony. Jeśli zaś skupiałbyś się na samotnej grze, to lepszy byłby zdaje się korsarz. Ostatecznie jednak jestem zdania, że na Arce nie ma złych zawodów - każdy jest dobry w określonych okolicznościach.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Dokladnie jak napisal Gordon - kazdy zawod jest przystosowany do innej sytuacji. Zalezy czym i jak chcesz grac. Ja na ten prosty przyklad, nie chcialbym grac postacia posiadajaca jeden z tych dwoch zawodow, za to moja postac posiada zawod uznany ogolnie za slaby, mi natomiast sie podoba. Dlategotez na pytanie, ktory zawod chcesz, musisz sobie odpowiedziec sam.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Grumsh
Posty: 29
Rejestracja: 09 mar 2009 14:02
Lokalizacja: Wawa/Lublin/Lubartów/Remote

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Grumsh »

Zastanów sie nad przyrostami, które posiada Twoja rasa, następnie jaki jest Twój sposób na grę (solo, drużynowo, PVP, PVE). Przejrzyj umiejętności dostępne w danych zawodach, ich charakterystykę, ograniczenia i profity.
Wniosek wysunie się sam.
NP: Jeśli chcesz grać solo to zawód Legionisty czy Strażnika nie jest dla Ciebie. O
ptymalnym zawodem jest Miecznik. Posiada dość dobry defens i ofens. A także umiejętności drużynowe. Więc jest raczej wszechstronny.

W ten sposób możesz samodzielnie wybrać, który zawód będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.
Wszystko idzie, wszystko powraca i wiecznie toczy się koło bytu,
wszystko zmienia, wszystko zakwita i wiecznie rok bytu bieży.

Nietzche
Adelaida
Posty: 4
Rejestracja: 07 mar 2009 20:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelaida »

re up:

czemu wedlug Ciebie legionista nie jest dobry do gry solo? mocny defens i srednio-mocny ofens to chyba nie tak zle.
Zablokowany