Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Czy ktos sie orientuje jaki jest sredni czas oczekiwania odpowiedzi na wyslanego maila?
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

Gorn pisze:Czy ktos sie orientuje jaki jest sredni czas oczekiwania odpowiedzi na wyslanego maila?
Jeśli wyslales go do mnie - to okolo 1 doby... bo mniej wiecej tak czesto sprawdzam poczte. Jesli do swojej dziewczyny, to moze Ci odpisac wczesniej, jesli znajdzie czas. Nie bede wymienial dalej, bo nie wiem gdzie jeszcze mogles go wyslac. Ale na pewno sa adresy, na ktore nie dostaniesz odpowiedzi nigdy. Ja np. na maila wyslanego na www@arkadia.rpg.pl jakies 3 miesiace temu - do dzis nie uzyskalem odpowiedzi.

Swoja droga glupie pytanie - mogles to samo zadac na forum Bravo.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Cromal
Posty: 13
Rejestracja: 29 gru 2009 17:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cromal »

Weź mnie elfie nie strasz :/
Też czekam na odpowiedź w życiowej sprawie od Administracji.
Może faktycznie lepiej jest nie pisać a trollować i spamować na forum ?
Przed amnezją zwany Bierdolem.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

Cromal pisze:Może faktycznie lepiej jest nie pisać a trollować i spamować na forum ?
Oczywiście, to chyba jasne.
Długotrwałe i systematyczne płakanie o niedopakowaniu własnej gildii (zawodu) i przepakowaniu wrogiego stowarzyszenia (zawodu) już nieraz przynosiło niezłe rezultaty ;)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Jak wysylaliscie maile na www@arkadia.rpg.pl to sie niedoczekacie ;)
arkadia@arkadia.rpg.pl - przewaznie odpisuja w ciagu tygodnia
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Gwadi w Pytaniach:

1. Najlepiej zglos pomysl/blad w Swedzie(czy tam do Sweda). Wiekszosc NPCow juz sie zachowuje stosownie do sytuacji i albo nie przyjmuje przedmiotow, albo je odklada. Swed widocznie jest starej daty i nie zostal poprawiony.

2. Tretogor ma dosc spore Podgrodzie. Polecam je zwiedzic cale. ;)
Gwadi
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2010 23:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gwadi »

Dzieki. Czy jeśli zgłoszę błąd, wizowie zajmą się moją zdolnością przyjmowania nowych paczek? czy to samo wróci?

I jeszcze jedno pytanie. Czy przedmioty w nawiasach kwadratowych powodują mutacje? Nie bardzo rozumiem w jaki sposob te nawiasy mają się do RPGowosci Arkadii... No i o co chodzi w tych mutacjach :)
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Przedmioty w kwadratowych nawiasach to przedmioty ukryte.

Watpie, zeby wizowie ingerowali w twoja zdolnosc noszenia paczek. Jesli juz, to poprawia blad (jesli uznaja to za blad), a twoja zdolnosc powroci po 24 godzinach (tak mi sie zdaje) od stracenia paczki.

A o samych mutacjach... RPGowo to by bylo:
Dowiesz sie w swoim czasie na Arkadii zapewne ;)
Azog
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2009 18:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Azog »

Witam,

Mam takie małe pytanie dotyczące umiejętności "spostrzegawczość".

Jaki maksymalny poziom tego uma można wytrenować w GP? I w jakim konkretnie miejscu?

Chodzi o to, że mam zadowalająco (chyba z Mahakamu) ale z tego co pamiętam, kiedyś w Loren było najwyżej poziom (niestety nie pamiętam ile dokładnie). Czy nadal tak jest, czy ta niefortunna (dla ogrów w szczególności :P ) sytuacja uległa zmianie? Bo w moim przypadku wycieczka do Loren to nie takie hop-siup ;) więc nie chciałbym wybierać się tam niepotrzebnie...

Aha, podobne pytanie miałbym na temat wyczucia kierunku. Kiedyś w Valkare chyba najlepiej trenowali (jeśli nie tylko tam). A teraz widzę, że jest też w Karak Varn, to może do Valkare nie muszę iść? :P
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terb »

Z tego co wiem, to z Loren te treningi przenieśli właśnie w lepiej dostępne miejsca (Karak Varn i Val'kare właśnie), jeśli nic nie mieszam, to w Loren nie potrenujesz nic ponadto niż to co w reszcie GP, do których nawet ogrem możesz dotrzec :)
Zablokowany