Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gothrin »

Hunrim pisze: nie piszę tu o tylnym wyjściu z Bodrogu, tylko o podstawach, które mają ułatwić wejście w świat gry i każdy wchodząc tutaj, sam decyduje czy .chce odkrywać wszystko sam czy nie - niektórzy przechodza wszystkie gry na kodach i sprawia im to frajdę
Tą Twoją podstawę najbardziej lubię:
viewtopic.php?f=4&t=18&p=27358
Hunrim pisze:Widzę jednak, ze polityka Klanów nawet na forum się musi wylewać żółcią.
A to co niby miało znaczyć, bo nie rozumiem?
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Buluar »

Hunrim :

Obrazek
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Gothrin pisze:
Hunrim pisze: nie piszę tu o tylnym wyjściu z Bodrogu, tylko o podstawach, które mają ułatwić wejście w świat gry i każdy wchodząc tutaj, sam decyduje czy .chce odkrywać wszystko sam czy nie - niektórzy przechodza wszystkie gry na kodach i sprawia im to frajdę
Tą Twoją podstawę najbardziej lubię:
viewtopic.php?f=4&t=18&p=27358
Hunrim pisze:Widzę jednak, ze polityka Klanów nawet na forum się musi wylewać żółcią.
A to co niby miało znaczyć, bo nie rozumiem?
Ale trzeba być zapiekłym i zawziętym do absurdu, żeby przeszukać temat z dwa lata wstecz,po to by znaleźć gdzieś niby haczyk - KM w grze, Km na forum.

re Buluar, proszę :D
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gothrin »

Nie szukałem zbyt długo. Mam po prostu dobrą pamięć.

Ale nie ma co ciągnąć dalej tej dyskusji.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Awatar użytkownika
Vae
Posty: 62
Rejestracja: 07 sie 2011 04:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vae »

Gothrin pisze:Nie szukałem zbyt długo. Mam po prostu dobrą pamięć.

Ale nie ma co ciągnąć dalej tej dyskusji.
Obrazek
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Które pochodzeniówki są fajne? Pytam dla osoby potencjalnie zainteresowanej grą.

Kislevska jest na ten przykład świetna, samych pożegnań jest trzy! I emocje pozwalają lepiej odgrywać postać... A porównałem to z bretońską i... cóż, cieszę się, że mnie nie pociągnęło w stronę Bretonii.

Stąd i pytanie: Które pochodzeniówki mają dużo emocji? Jeżeli pytanie jest niestosowne, nie odpowiadać i posta usunąć bądź zignorować. Pozdr.
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 224
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ethel »

Jesli oceniac "fajnosc" pochodzeniowki pod wzgledem ilosci dostepnych emocji, to zdaje sie, ze przoduja Elfy z Gor Sinych. Z drugiej strony ja osobiscie czesciej wykorzystuje te dostepne w zawodzie albo w gildii (ksobliz bron <3) - ze swojej strony nie polecam wybierac pochodzeniowki pod tym katem, a przemyslec sobie cala koncepcje postaci i do tego dobrac pochodzenie, wyznanie i ewentualny zawod. Duzo lepsza zabawa. ;-))
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Vae
Posty: 62
Rejestracja: 07 sie 2011 04:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vae »

Jest gdzies w ogole dostepny spis emocji dla pochodzeniowek?

V
Kelebros
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2014 18:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kelebros »

No dzień dobry. Po latach spróbowałem wrócić do Arkadii. Ogrom zmian mnie powalił :P Ale do rzeczy...

Jest obecnie jakiś fajny klient pod Arke? Kiedyś korzystałem ze Z-Muda i chyba z G-Musa ale kiepsko to chce działać pod Win 7 :/ W dziale software ładny bałagan panuje i nie mogę nic znaleźć.

Na co zwracać uwagę w grze? Pamiętam czasy jak Mahakam pod Novigradem leżał, więc... :P

Zauważyłem, że gracze w ogóle nie są pomocni. Próbowałem zagadać do kilku osób i albo byłem zbywany albo zastraszany. Serio? Kiedyś po 15 minutach gry można było znaleźć kompanie do wspólnych wypadów a teraz prędzej mnie inny gracz zabije niż pierwszy lepszy potwór...

W Gildiach dalej bufonada i trzeba poświęcić życie prywatne, żeby móc przynależeć do jakiejś Gildii ? :) O Zawodówkach nawet nie mówię bo tam żeby się dostać to w ogóle najlepiej być 100% czasu online a i tak nic nie jest pewne. A może się coś zmieniło i teraz łatwiej ?
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

ze swojej strony nie polecam wybierac pochodzeniowki pod tym katem, a przemyslec sobie cala koncepcje postaci i do tego dobrac pochodzenie, wyznanie i ewentualny zawod.
No ja przecież dokładnie tak zrobiłem w przypadku obydwu swoich postaci... :) Ot, różni ludzie, różne preferencje. Tak po prawdzie też bym żałował wybranej pochodzeniówki, jakbym się dowiedział, że Kislevska jest taka fajna.

A wspomniany spis emocji pochodzeniówek byłby bardzo fajny.

EDIT:
Zauważyłem, że gracze w ogóle nie są pomocni. Próbowałem zagadać do kilku osób i albo byłem zbywany albo zastraszany. Serio? Kiedyś po 15 minutach gry można było znaleźć kompanie do wspólnych wypadów a teraz prędzej mnie inny gracz zabije niż pierwszy lepszy potwór...
A tam, bywają też pomocni. Ja staram się być pomocny, a i paru "pomocniaków" spotkałem - jednemu z nich zawdzięczam zaprzestanie swych siermiężnych prób walki dwiema brońmi na poziomie GP i wzięcie tarczy w dłoń. :)
Zablokowany