Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Alicia »

Przynajmniej pięć jak się zdaje.
Braxis
Posty: 28
Rejestracja: 24 gru 2013 09:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Braxis »

Dziekuje :)
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Braxis pisze:Co jaki czas moge trenowac umiejetnosci u trenerow?
Jeśli spędziłeś w ciągu tygodnia pięć godzin w grze dostajesz maksymalną porcję umów. Do wytrenowania w poniedziałek w nocy, bodaj ok 2.
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khazog »

Marbas pisze:
Hunrim pisze:Skoro to było pod bramą, stawiam skrzynkę piwa, że pomylili Twoją postać z jakimś strażnikiem, których wybijanie jest zgodne z ich rpg-iem , najlepszy dowód, że jednak byłeś bez zbroi, jesteś świeżą postacią, zwiałeś i przeżyłeś. gdyby chcieli to by zabili. Cóż, na wojnie są i przypadkowe ofiary.

Z drugiej strony chyba jakiś czas temu wizowie dobitnie stwierdzili, że pomyłek nie uznają i należy bezwzględnie i bez wątpliwości upewnić się kim jest cel ataku i czy atakowanie go nie naruszy zasad.
Trudno pomylić kogoś ze strażnikiem dodatkowo, że zastukałem w bramę, poszedłem 2 lokację dalej, zatrzymałem się by spróbować pogadać. Zadałem pytanie - "za co", odpowiedział - "za konszachty" i tyle było naszej rozmowy. Spotkałem się już z kilkoma mutantami ale oni byli bardziej cywilizowani i dało się z nimi pogadać :)
Moze sie pomylil, albo faktycznie zasluzyles?

Swoja droga dosc pozno sie dowiedzialem, ze mam brata blizniaka wygladajacego dokladnie tak samo jak ja (barczysty kudlaty krasnolud i kudlaty barczysty krasnolud) w dodatku w kaplicy Khorne'a...
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Marbas
Posty: 11
Rejestracja: 05 paź 2013 01:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Marbas »

Khazog pisze:
Moze sie pomylil, albo faktycznie zasluzyles?

Swoja droga dosc pozno sie dowiedzialem, ze mam brata blizniaka wygladajacego dokladnie tak samo jak ja (barczysty kudlaty krasnolud i kudlaty barczysty krasnolud) w dodatku w kaplicy Khorne'a...
Pomyłka to 0,01% albo i mniej. Chciał zabić bez wyjaśnienia rzucając błachy powód. Iście profesjonalne podejście.
Armanzor
Posty: 8
Rejestracja: 03 gru 2013 14:33

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Armanzor »

Marbas pisze: Pomyłka to 0,01% albo i mniej. Chciał zabić bez wyjaśnienia rzucając błachy powód. Iście profesjonalne podejście.

Ty, zabili Cię czy nie?
Bo jak nie, to skończ płakać i graj dalej. Straciłeś max 15 minut na regen kondycji.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Armanzor pisze:
Marbas pisze: Pomyłka to 0,01% albo i mniej. Chciał zabić bez wyjaśnienia rzucając błachy powód. Iście profesjonalne podejście.

Ty, zabili Cię czy nie?
Bo jak nie, to skończ płakać i graj dalej. Straciłeś max 15 minut na regen kondycji.
Niechby stracil i minute, niechby nie stracil wiecej jak sekunde. To co wlasnie zareprezentowales swoja wypowiedzia, to tolerancja dla dzialania niezgodnie z zasadami dotyczacymi wspoldzialania i wspolistnienia graczy w systemie ARKADII.
Teraz powiem (a raczej napisze) stara sentencje ktora zawsze towarzyszyla gdy ktos podnosil glowe :D Nie podoba ci sie zasada "niezabijania (kaleczenia, opluwania {zaleznosci zachowania a RPG}) bez wyraznego powodu" Zmien gre.
(Apropos, zalozyles nowa postac tylko po to by napietnowac ten, jak to nazwales "cudzy placz"?? )
(Chyba tylko "panowie z lampasami" na drelichu nie potrzebuja zadnego powodu by w swiecie naszym RL dac "w morde" bez uzasadnionej przyczyny)
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Ja znowu z kilkoma pytaniami.

No więc jestem sobie tym elfem zielarzem i nagle okazuje się, że żeby zdobywać doświadczenie, muszę wziąć broń do ręki. Zdecydowałem się na młoty bojowe (a co!).

1. Gdzie w Nuln uczą walczyć mieczem? Na wikipedii Arkadii napisano, że uczą, i to całkiem nieźle, a nie mogłem znaleźć (stąd i na młoty się zdecydowałem).

2. Jak powinienem sobie cechy ustawić, skoro zamierzam trochę walczyć? Do tej pory miałem 3 na inteligencję i 3 na mądrość, a doświadczenie zdobywałem wyłącznie z zadań. 2 siła, 2 inteligencja, 2 mądrość? Nie wieem? :(
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Mikkel pisze:Ja znowu z kilkoma pytaniami.

No więc jestem sobie tym elfem zielarzem i nagle okazuje się, że żeby zdobywać doświadczenie, muszę wziąć broń do ręki. Zdecydowałem się na młoty bojowe (a co!).

1. Gdzie w Nuln uczą walczyć mieczem? Na wikipedii Arkadii napisano, że uczą, i to całkiem nieźle, a nie mogłem znaleźć (stąd i na młoty się zdecydowałem).

2. Jak powinienem sobie cechy ustawić, skoro zamierzam trochę walczyć? Do tej pory miałem 3 na inteligencję i 3 na mądrość, a doświadczenie zdobywałem wyłącznie z zadań. 2 siła, 2 inteligencja, 2 mądrość? Nie wieem? :(
Joł, czarnuchu.
1) Miecze najwyżej masz w Wyzimie (ponoć też na Skell). W Nuln szukaj nie w GP tylko w tym tam całym garnizonie.
2) Było wielokrotnie omawiane. Jedziesz 2,2,2,0,0,0. Pewien anonimowy kupiec, co to założył swego czasu zacną stronę www z mapką Arkadii twierdził, że to ustawienie optymalne nawet dla kupca, bo pozwala szybciej expić. Zapewne dla zielarza jest podobnie.
Ug.
Ogre!
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

W Nuln możesz uczyć się w dwóch miejscach- normalnej gp oraz w garnizonie wojskowym w południowo-wschodniej czesci miasta. Pamietaj, ze nie kazde miejsce treningu jest oczywiste i warto czasem pospamować komendą trenuj.
Zablokowany