Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Braxis pisze:Jezeli chcialbym miec zawod Wykidajło i trenowac topory to moge isc do kazdego trenera czy jak to dziala?
"Trenerzy:
1. Trenerem jest człowiek z karczmy w Bissingen. Przed przystapieniem do szkolenia nalezy zaplacic nieco monet.
2. Drugi trener znajduje sie w obozie niedaleko Craag Ros przy trakcie do Lyrii."

To znaczy, ze moge sobie wybrac? Pierwszy trener chce monety, jaka to dokladnie suma? Tylko tego ode mnie chce?
A drugi trener oczekuje ode mnie zeby wyciagnal informacje od jakiegos kupca, tak? Moge zrobic albo pkt 1 albo drugi i bede w zawodzie?
O ile pamiętam, to trzeba zapłacić 100 złotych monet, poza tym nic więcej nie trzeba robić, co zresztą się nie opłaca, bo drugi trener daje bardzo banalne zadanie do wykonania i jest przy okazji ciekawiej. Chyba zresztą szczegółowo masz na arka wiki o prawie wszystkich zawodach aj i jakie są warunki.
Braxis
Posty: 28
Rejestracja: 24 gru 2013 09:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Braxis »

Dzieki, faktycznie 100 zlotych monety sie nie oplaca. :)
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Marbas pisze:
Khristoff pisze:
?zglos
A to nie jest tylko do błędów takich jak zawieszenie postaci, błędy w lokacjach?

Nie, 'zglos mg' Twoim przyjacielem.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Marbas
Posty: 11
Rejestracja: 05 paź 2013 01:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Marbas »

Werbat pisze: Nie, 'zglos mg' Twoim przyjacielem.
Dziękuje.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Nie dowierzając w brak instynktu samozachowawczego rycerzy mroku, biorąc pod uwagę, że jako świeży gracz mogłeś się pomylić, to chciałbym tylko zauważyć, że na przykład mutanci atakujący w Kreutzhoffen to patrole npc-y

Mały offtop, dla tych, któzy ewentualnie oczekują mnie na arce, na forum piszę z komórki, do reszty wrócę, jak wreszcie przyjdzie kurier z nowym sprzętem, tak to jest jak się nie używa listwy :D :D :D
Marbas
Posty: 11
Rejestracja: 05 paź 2013 01:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Marbas »

Hunrim pisze:Nie dowierzając w brak instynktu samozachowawczego rycerzy mroku, biorąc pod uwagę, że jako świeży gracz mogłeś się pomylić, to chciałbym tylko zauważyć, że na przykład mutanci atakujący w Kreutzhoffen to patrole npc-y
A gdzie tam :P pod bramą Nuln . Chciałem jeszcze porozmawiać, ale nie dało rady, a stanie jak kołek bez zbroi dodatkowo w tym elemencie przeszkadzało.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Skoro to było pod bramą, stawiam skrzynkę piwa, że pomylili Twoją postać z jakimś strażnikiem, których wybijanie jest zgodne z ich rpg-iem , najlepszy dowód, że jednak byłeś bez zbroi, jesteś świeżą postacią, zwiałeś i przeżyłeś. gdyby chcieli to by zabili. Cóż, na wojnie są i przypadkowe ofiary.

Z drugiej strony chyba jakiś czas temu wizowie dobitnie stwierdzili, że pomyłek nie uznają i należy bezwzględnie i bez wątpliwości upewnić się kim jest cel ataku i czy atakowanie go nie naruszy zasad.
Marbas
Posty: 11
Rejestracja: 05 paź 2013 01:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Marbas »

Hunrim pisze:Skoro to było pod bramą, stawiam skrzynkę piwa, że pomylili Twoją postać z jakimś strażnikiem, których wybijanie jest zgodne z ich rpg-iem , najlepszy dowód, że jednak byłeś bez zbroi, jesteś świeżą postacią, zwiałeś i przeżyłeś. gdyby chcieli to by zabili. Cóż, na wojnie są i przypadkowe ofiary.

Z drugiej strony chyba jakiś czas temu wizowie dobitnie stwierdzili, że pomyłek nie uznają i należy bezwzględnie i bez wątpliwości upewnić się kim jest cel ataku i czy atakowanie go nie naruszy zasad.
Trudno pomylić kogoś ze strażnikiem dodatkowo, że zastukałem w bramę, poszedłem 2 lokację dalej, zatrzymałem się by spróbować pogadać. Zadałem pytanie - "za co", odpowiedział - "za konszachty" i tyle było naszej rozmowy. Spotkałem się już z kilkoma mutantami ale oni byli bardziej cywilizowani i dało się z nimi pogadać :)
Braxis
Posty: 28
Rejestracja: 24 gru 2013 09:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Braxis »

Co jaki czas moge trenowac umiejetnosci u trenerow?
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

Zdaje się, że co tydzień przychodzą nowe treningi, pod warunkiem, że w danym tygodniu byłeś w grze minimum ileś tam godzin. Przynajmniej kiedyś tak było.
Zablokowany