Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Dorim
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2012 12:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dorim »

W zadnym z postow nie jest powiedziane niestety.. trenera legionisty znalazlem.. wykidajla nie.. chodzac po kazdej lokacji.. i przedstawiajac sie itd.. wiec skoro kolega wie to moglby zamiast ze tak to ujme "nieuprzejmie sie madrzyc" powiedziec gdzie ten npc jest.. Moze akurat go ktos zabil? a czlowiek szuka jak porabany.. :)


Pozdrawiam
Maltar
Posty: 23
Rejestracja: 31 gru 2011 05:53

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Maltar »

Dorim pisze:wiec skoro kolega wie to moglby zamiast ze tak to ujme "nieuprzejmie sie madrzyc" powiedziec gdzie ten npc jest..
Dorimie zacznijmy od tego, że gracze Arkadii od zawsze wyznawali zasadę "nie pytaj na forum, poszukaj/zapytaj na mudzie" i naprawdę nie rozumiem dlaczego mam się z Tobą dzielić swą wiedzą w tej kwestii. Tym bardziej, że nie jest to zadanie w jakikolwiek sposób niebezpieczne dla Ciebie. Największą przyjemność daje możliwość osobistego poznawania Arkadii. Twoje pytanie należy do jak najbardziej banalnych a stwierdzenie "nieuprzejmie się mądrzyć" mógłbym potraktować jako obraźliwe. Nie znam Twojego stażu w grze ale jeżeliś nowy to naucz się szukać a jeżeliś stary gracz to tym bardziej nie na miejscu. Nie traktuj tego jako czepialstwo a raczej obronę pewnych zasad.

Pozdrawiam
Thyrrun
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2010 18:26

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thyrrun »

Khristoff pisze:
Gurp pisze: Na pewno aver jest 1:1 z biss? Nie widziałem nigdzie wykidajły.
Nie wszystko jest w Averhaim z Bissingen.
Wykidajło jest w okolicy, poszukaj.


Dorimie, poznałeś już kilku graczy; Nie zaszkodzi zapytać.
Zapraszamy do gry. ;)
Dorin
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2013 15:30

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dorin »

Mam wrażenie, że pomylono mnie z kimś innym.

Dorin z Karak Varn to ja, a Dorim który
pyta o legionistę i wykidajlę to ktoś inny.

Edit: Swoją drogą to padaka mieć imie różniące się od kogoś innego jedną litera :/
Thyrrun
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2010 18:26

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thyrrun »

;)

A Dorim...
Dorim z Twierdzy Karak Varn, krasnolud.
Dorim
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2012 12:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dorim »

I tak doszlismy na arce oczywiscie do wniosku ze npca dajacego zawod wykidajlo po zmianach w impie nikt nie zauwazyl. Wiem ze jest w ishtar wiem gdzie jest.. ale pytanie zatem do wizow czy mozna jasno sie dowiedziec czy zawod wykdajlo po zmianach daje tylko jeden npc mieszczacy sie w ishtar?


A osoby ktore tutaj pisaly ze jest "w okolicy" myslaly o trenerze legionisty.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Dorim pisze:I tak doszlismy na arce oczywiscie do wniosku ze npca dajacego zawod wykidajlo po zmianach w impie nikt nie zauwazyl.
Albo mi sie cos pomylilo, albo jednak ktos zauwazyl.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Armanzor
Posty: 8
Rejestracja: 03 gru 2013 14:33

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Armanzor »

Od momentu dodania Averheimu robicie z pieprzonego trenera zawodu AJ taką tajemnicę jak gdyby co najmniej było to tylne wyjście z Bodrogu a jest to wiedza, która powinna być na wikipedii Arki ogólnodostępna.

Za każdym razem gdy ktoś pyta to pojawiają się te same odpowiedzi, że znajdź na Arce, bla bla a właśnie większość myli trenera AJ z etatowym legionisty i później pisze takie kocopały, że łatwo znaleźć ;)

Ja osobiście nie potrzebowałem tego AJ, ale co za problem przejść się do Rivii i tam przystąpić do szkolenia?
Swoją drogą na przyszłość, jak ktoś szuka trenera to polecam pisać komendę 'przystap' na lokacjach aż mud nam zwróci coś w stylu "Przystap do szkolenia/grupy/itp?"
Auger
Posty: 25
Rejestracja: 26 mar 2009 09:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Auger »

Chcialbym zapytac o symbol Chaosu wypalony na ramieniu. Byc moze ktos zna odpowiedz.

Jezeli postac byla w gildii MC po odejsciu po pewnym czasie bez skladania ofiar jej wyznanie znika. Na ramieniu pozostaje jednak symbol bostwa. Mimo przyjecia innej relgii znak ciagle jest. Jak dlugo utrzymuje sie taka "skaza" i czy jest sposob by jej sie pozbyc?

Pozdrawiam!
Ragnuk
Posty: 18
Rejestracja: 07 mar 2010 21:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ragnuk »

Nie wiem czy cos sie nie zmienilo, ale kiedys byla pomoc do wyznania, np. Rhasnetha - rpomoc. Bylo wyraznie napisane, ze aby porzucic wyznanie nalezy sie go wyrzec, a kara za to jest zgon.
Zablokowany