Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Jacopo
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2013 01:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jacopo »

Czy działa opcja wykonania zadania na Wyznawcę Ranalda - patrona oszustów i uwodzicieli? Na aspekt opiekuna złodziei i włamywaczy rozwiązanie wydaje się być proste, ale na patrona oszustów mam duży problem. W lutym 2012r. w poradach ktoś pisał, że jest to zbuggowane a inny, że po prostu trzeba długo przy npcu siedzieć aż się sam wygada jak to zrobić.

Ktoś zna aktualny status? Bo wegetować godzinami przy npcu nad zbuggowanym questem średnio chcę. Póki co przez godzinę nic nie zasugerował :)
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Ale to nie jest quest.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Jacopo
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2013 01:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jacopo »

Dlaczego nie quest? To, że nie ma za niego expa to nie znaczy, że nie quest:) Mogę nazwać misją jak wolisz :P
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Dolaczanie do obu aspektow dziala poprawnie.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Dorin
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2013 15:30

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dorin »

Kod: Zaznacz cały

Twoj plaszcz jest spiety stalowa spinka w ksztalcie runy Gazula.
Wie ktoś może, czy materiał z którego zrobiona jest spinka zmienia się pod wpływem składania ofiar w świątyni? Dziękuję.
Thyrrun
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2010 18:26

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thyrrun »

Niestety, materiał nie zmienia się. Płacisz tylko za emoty.

Chociaż przyznam, mógłby. ;)
Troszeczkę nie pasuje to do khazada ze wspaniala, polyskujaca w swietle srebrzysta broda zapleciona w kilka warkoczy spietych gromrilowymi, zdobionymi kamieniami szlachetnymi sprzaczkami, oraz krasnoludzkim kraciastym kiltem, spietym na lewym barku gromrilowa klamra, wysadzana diamentami... I stalowa spinka.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

re up:
Napiszcie opisy, zgłoście. Wtedy szansa na zmianę będzie większa od zera ;)

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ralandil »

„Sezon burz” w oficjalnym e-booku – nareszcie!
„Po premierze książki „Sezon burz” otrzymaliśmy wiele zapytań czy tytuł ten pojawi się również w wersji elektronicznej. Dziś z radością możemy potwierdzić, że najnowsze przygody Geralta w e-booku będą miały swoją premierę 5 grudnia, tylko w cdp.pl” – powiedział Wojciech Płotek z Wydawnictwa SuperNowa.

„Patrząc na wielki sukces papierowego wydania „Sezonu burz” i zainteresowanie naszych użytkowników tym tytułem, możemy śmiało stwierdzić, że jest to nasza najważniejsza cyfrowa premiera końcówki tego roku – szczególnie, że e-book ukaże się w rozszerzonej ekskluzywnej edycji opatrzonej specjalnym wstępem, który Andrzej Sapkowski napisał dla naszych użytkowników!” – dodał Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający cdp.pl.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Dorim
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2012 12:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dorim »

Czesc Wszystkim.


Takie pytanie mam. Gdzie po zmianach z Bissingen zostaly przeniesione npce tj. trener legionisty i wykidajlo?

Pozdrawiam
Maltar
Posty: 23
Rejestracja: 31 gru 2011 05:53

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Maltar »

Temat kilkukrotnie poruszany. Przejrzyj forum. Istnieje button szukaj w prawym górnym rogu. Polecam z niego skorzystać. A najlepiej poszukaj na mudzie. Żaden z owych npcy nie jest ukryty. Czasem wypada włożyć choć trochę wysiłku.

Pozdrawiam
Zablokowany