Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafael »

Krwin: kowale w roznych czesciach Arkadii, maja naprawde niezly sprzet czesto, nic nie musisz zabijac tylko miec troche monet.

A docelowo jakas grupe znajomych, albo gildie grupowo sie wyjmuje fajny sprzet najlepiej :)

R.
Brombur
Posty: 40
Rejestracja: 28 lut 2013 17:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Brombur »

Odkąd to jest ta cudowna zmiana, że nie można wyjąć rzeczy z ciała jak się jest atakowanym? Padłem i nie mogę podjąć swoich gratów i monet. Wam też padła arka? Mi na dwie minuty padło połączenie z arką i zgon. Straciłem wszystko.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Zmiana ma pare miesiecy, popros kogos o pomoc i nie marudz, albo relognij i podnies graty na sciezce, zebys nie byl zwiazany walka, to powinno dac rade (przy okazji, nie zachecam do takiego czegos, bo to moze byc wykorzystywanie mechaniki muda i odpowiednio 'nagradzane' przez wizow).
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Musisz trochę odczekać. Przedmiotów nie wyjmiesz z ciała, ale jak się ciało rozłoży to je po prostu podniesiesz.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Wooku pisze:Musisz trochę odczekać. Przedmiotów nie wyjmiesz z ciała, ale jak się ciało rozłoży to je po prostu podniesiesz.
Chyba, że to golemy, albo inne bagna... To jak się nie pospieszysz z tym o czym pisał Coronius, to po rzeczach.
Endless learning the basics...
Obrazek
Bloom
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2013 17:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bloom »

Witam, czy ktos doswiadczal problemow z wklejaniem duzej ilosci tekstu do MUDa przy uzyciu zMuda? Probuje wkleic okolo 170 linii tekstu zformatowanego uprzednio przez: http://www.smajal.pl/justifier

Niestety wkleja mi tekst nie w takim formacie jak dostaje na stronie i tylko kilka poczatkowych linii.. Czy moze musze pokombinowac z 'opcje szerokosc'? Teraz ustawione mam 0.

Z gory dzieki, Bloom
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathaniel »

Takie pytania możesz zadawać na Forum Technicznym, konkretnie w tym temacie: KLIK.

Co do Twojego problemu - czy do przesłania skorzystałeś/aś z edytora zMUDowego (menu Windows -> Editor, ewentualnie Shift+Ctrl+Enter)? Wklejasz tam tekst i od razu widzisz w jakim formacie zostanie wysłany do muda - możesz nanieść poprawki, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zdecydowanie ułatwia on sprawę, a 170 linii nie powinno stanowić żadnego problemu.
... just like you imagined ...
Bloom
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2013 17:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bloom »

Nie uzywalem edytora, teraz wszystko wyglada tak jak powinno. Dzieki wielkie za szybka porade.
Dorin
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2013 15:30

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dorin »

Czy fryzjer z Bissingen został gdzieś przeniesiony? Dziękuję za informację.
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Redaan »

Dorin pisze:Czy fryzjer z Bissingen został gdzieś przeniesiony? Dziękuję za informację.
Został przeniesiony i to w miejsce łatwe do przewidzenia. Wystarczy dobrze poszukać.
Zablokowany