Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Virdill
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2010 08:49
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Virdill »

Jak myślicie czy nowe książkowe przygody Wiedźmina które lada chwila ukażą się na rynku nie są dobrą okazją do akcji reklamowej Arkadii i przyciągnięcia starych graczy którzy na przestrzeni lat odpuścili sobie grę w literki ?
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją.
Woody Allen
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Virdill pisze:Jak myślicie czy nowe książkowe przygody Wiedźmina które lada chwila ukażą się na rynku nie są dobrą okazją do akcji reklamowej Arkadii i przyciągnięcia starych graczy którzy na przestrzeni lat odpuścili sobie grę w literki ?
Są.
@Ulav: Wołajo! ;)
Ogre!
Falkir
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2013 13:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Falkir »

Nowe książkowe przygody wiedźmina?? Ale nie Sapkowskiego chyba?
Ab ovo
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ralandil »

Właśnie Sapkowskiego - „Sezon burz”. Fragment MOBI/EPUB można już pobrać, szkoda że tak krótki.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Falkir
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2013 13:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Falkir »

Z tego co wlasnie uslyszalem nie bedzie to kontynuacja przygod wiedzmina, bo tego dalej sie trzyma Sapkowski, ale zupelnie nie zwiazane z saga losy Jaskra i pozostalych postaci. Ponoc juz w sprzedazy mozna gdzies ja znalezc, jedno jest pewne, Sapek wraca do tego co najlepiej umie :).
Ab ovo
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulik »

Falkir pisze:Ponoc juz w sprzedazy mozna gdzies ja znalezc, jedno jest pewne, Sapek wraca do tego co najlepiej umie :).
To on kiedykolwiek przestał pić ? ;) :evil:
Halen
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2013 23:31

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Halen »

do wykonania pewnego zadania potrzebuję odnaleźć kilka osób, wszystkich udało mi się odszukać poza jednym - lombardzistą z Tretogoru.
Tretogor przecież jest zamknięty, a na podgrodziu nie ma takiej postaci.
Niewykonanie zadania ponoć wiąże się z osłabieniem zaufania co do mojej postaci. Co robić ?
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gleanevall »

Jest lombardzista. :)
Przyłóż się bardziej do poszukiwań, albo skorzystaj pomocy innego gracza w grze, a nie na forum.
Halen
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2013 23:31

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Halen »

Nie oczekiwałam pomocy w rozwiązaniu, myślałam że to może jakiś błąd. Jeżeli jest to w takim razie poszukam jeszcze raz, dokładniej i może po apokalipsie :)
Krwin
Posty: 8
Rejestracja: 29 paź 2013 13:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Krwin »

Głupie pytanie - jaka komenda zakłada przynętę na wędkę?

Mam rybki, kotwiczke, wędkę (kotwiczkę przypiętą) i kombinuję z tymi komendami i nic....
Zablokowany