Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Loptak »

Nobia:
Jak dla mnie nie warto zainwestować punkciki w uniki, które są losowe, kosztem siły i wytrzymałości, które dają lepsze uderzenie i więcej punkcików zdrowia, do tego co to za ogr z cechami elfa?! :roll:
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Z kategorii szamańskie mądrości:
Grając ogrem do pewnego momentu zawsze ustawiam cechy 2,2,2,0,0,0. I tak trzymam do chwili kiedy wpadną mi epiki w sile i wytrzymałości, a później jeszcze trochę - dokładnie do chwili, kiedy będąc trzeźwym w pojedynkę jestem w stanie przesunąć pewien pień. Później siłę odpuszczam zupełnie i przestawiam: 0,3,3,0,0,0. Na pewnym etapie siła nie jest już taka ważna, a ważniejsze jest żeby w ogóle trafiać (kto ogrem sparował się 1na1 z elfem to wie.). Nigdy, absokurwalutnie, nigdy nie wolno odpuszczać wytrzymałości. Zawsze 3. Nie ważne jaka rasa. Nie raz i nie dwa razy stałem 2-3 minuty w ledwo po ostatnim ciosie przeciwnika, co oznacza, że po walce został mi ~1hp. Gdybym w którejś chwili miał ustawione 3,2,1 ("aaa, ogr i tak ma wypasioną wytrzymałość"), to bym plackował i pół roku na odrabianie zgona w plecy.
Mentale dla ogra są nieprzydatne, a odwagę i tak mam zawsze wysoko, a dodatkowo można ją podbić alkiem.
To mówiłem ja. Saman. Obrażony na Arkadię, bo nie lubię zmian. Oddawać Bissingen, penisy!
Ogre!
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khazog »

Pytanie - zawod ajotowy wojownik to poprostu inna nazwa jakiegos starego zawodu czy jakis nowy? Czy to nie czasem milicjant?
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Archaik
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2013 15:01

Re: Porady dla graczy. - Hanoc Pochodzeniowka

Post autor: Archaik »

Czy ktos moze mi powiedziec jakie magiczne pytanie trzeba zadac osobnikowi o imieniu Hanoc w spawie pochodzeniowki z Tir Tochair???

Piorun mnie zaraz trafi.

Archaik
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulik »

Nie ma już pochodzeniówki z Tir Tochair, została rozbudowana i zmieniona w Gnomie Rody. Poszukaj odpowiedniej osoby w drugiej czesci Gnomiego Miasta.
Archaik
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2013 15:01

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Archaik »

O... To Wikipedia Arkowa w blad niestety mnie wprowadzila. Dziekuję za odpowiedz Ulik.


Pozdrowiony
Archaik, Gnom
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Khazog pisze:Pytanie - zawod ajotowy wojownik to poprostu inna nazwa jakiegos starego zawodu czy jakis nowy? Czy to nie czasem milicjant?
Strzelam, ze to zastepstwo dla wykidajly, ktory zniknal razem z Biss.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Jest jakaś "masa krytyczna", po której osiągnięciu zaczynają znikać przedmioty? Nosiłem ze sobą w plecaku liczne sztylety tego samego rodzaju (masywne długie ze Skrasnika). Powyżej 10 sztuk takowych jest tylko napisane, że ma się ich wiele. Nie przejmowałem się i zbierałem je dalej (pewnie z 14 miałem). Zaglądam do plecaka - dwa nagle są.

Przedmioty były za stare i się połamały w plecaku, a potem zniknęły? Postać za długo spała? Za dużo ich było i część przepadła? Dziwne...
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gothrin »

Bronie nie znikają (tj. nie mają składnika czasu przez jaki służą tak jak ubrania/sakiewki/torby...), mogą zostać jedynie złamane w walce. Zgłoś błąd lub obejrzyj czy aby w plecaku nie masz dziury.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Ingemar
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2013 11:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ingemar »

W jaki sposób można wyrzec się wiary z wyznaniówek, w których nie ma odpowiedniej komendy by porzucic owo wyznanie?
Zablokowany