Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Nathaniel pisze:Ale przecież da się stamtąd wyjść :>
Nie chce placic frycowego w postaci zgonu i nie posiadam gildii ktora oczysci brame. Te sposoby mieliscie na mysli ?

Co do samej bramy to automat :D nawet na ten oddzial ktory tam stoi nie da sie wbiec.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Buluar »

Uhh, ale przeciez zawsze mozesz sprobowac wynajac oddzial najemnikow!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Gniot, nie pozostaje Ci nic innego jak modlić się do Wielkiego Zouomdka.
I zakładać kolejnego secia :P
Ogre!
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathaniel »

Gniot pisze:
Nathaniel pisze:Ale przecież da się stamtąd wyjść :>
Nie chce placic frycowego w postaci zgonu i nie posiadam gildii ktora oczysci brame. Te sposoby mieliscie na mysli ?
Nie. Da się wyjść w inny sposób.

Edit: Podpowiem, że wykorzystując mechanikę gry i pomoc jednej, nazwijmy to niedoświadczonej (choć niekoniecznie) osoby.

Re dół: mechanikę.

Edit2: Podobno już jednak nie da się wyjść w ten sposób - także nieaktualne.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2013 13:02 przez Nathaniel, łącznie zmieniany 2 razy.
... just like you imagined ...
Thornag
Posty: 115
Rejestracja: 22 sty 2013 12:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thornag »

Wykorzystujac mechanike czy blad?
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Miuosh pisze:Gniot, nie pozostaje Ci nic innego jak modlić się do Wielkiego Zouomdka.
I zakładać kolejnego secia :P
A tam...z takimi radami ;)
Szatki maski namioty skrzynki ... to juz wszystko bylo. Poczekam jeszcze z rok moze dwa.

Pozdro
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Wytrenowałem zawód AJ łotrzyk i... tyle? Trener powiedział, że nie jest mnie w stanie więcej nauczyć i mam wrażenie, że nie kłamie... Kurcze, jakoś szybko to poszło, myślałem, że "wbijanie zawodu" potrwa znacznie dłużej - a tu około miesiąc i po wszystkim...

Chciałem przystać do jakiejś gildii, chyba Kompanie Gryfa będzie najodpowiedniejsza. I w związku z tym pytanie lub dwa.
1. Do kogo przesyłam podanie o dołączenie? Z Arkadiowej wikipedii wynika, że do niejakiego Othisa. To aktualne?
2. Gdzie mieści się siedziba KG? Weilerberg... to zaraz obok Kreutzhoffen? Nie mogę jakoś znaleźć...
3. Czy etat można uzyskać tylko dołączając do gildii? Przeglądałem forum i wydaje mi się, że kiedyś mieliście taką sytuacje, że etaty rozdawano graczom, którzy ukończyli zawód AJ. Teraz tylko gildie dają etaty?
4. Co trzeba zrobić, żeby dostać etat? Znaczy - 100 mithryli zapłacić? Okropnie dużo... A zadanie to zabicie jakiegoś potężnego stwora, który zje mnie na śniadanie pewnie...
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deli »

Ad. 1 i 2 - najlepiej jakiegoś najemnika poszukaj na Arkadii - on powinien być najlepszym "osobowym źródłem informacji" w tych tematach.

Ad. 3.
Zawody "etatowe" możesz dostać tylko będąc członkiem jakiegoś stowarzyszenia. Nikt nigdy AJotom (potocznie - gracze z zawodem AJ) nie rozdawał etatów (może to tyczyło się jakiegoś stowarzyszenia, które na prawo i lewo rozdawało zawody każdemu nowemu członkowi :) )

Zdobycie zawodu "etatowego" :
Dwie opcje:
1. Twoje stowarzyszenie zdobywa "reputację", za zabicie konkretnego mocnego przeciwnika, którą można "opłacić" rozpoczęcie szkolenia.
2. Upoważniona w stowarzyszeniu osoba wykupuje dla Ciebie u odpowiedniego npca za sto mithrylowych monet.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Mikkel pisze: 4. Co trzeba zrobić, żeby dostać etat? Znaczy - 100 mithryli zapłacić? Okropnie dużo... A zadanie to zabicie jakiegoś potężnego stwora, który zje mnie na śniadanie pewnie...
Jedna z licznych zalet czlonkostwa w stowarzyszeniu jest to, ze masz innych czlonkow do pomocy.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Taki mały apel ode mnie - co jakiś czas z wiosek startowych udaje się wydostać nielicznym żółtkom - warto biegając po Novigradzie czy Nuln nie poruszać się jak przecinaki w zbożu i od czasu do czasu zatrzymać się i do takiego zagadać :)
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Zablokowany