Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Mikkel pisze: I tak przez kilka linijek. Jakoś język mam zmienić na Reikspiel czy cos? Czy to może błąd jakiś?
Pytasz zlego npca.
Mikkel pisze: EDIT:
Czy Straż Krain to też gildia? I etat można u nich dostać? Bo chyba ta grupa by mi najbardziej pasowała.
To klub. Aktualne gildie masz tutaj (wpis o stowarzyszeniu polelfow jest nieaktualny, gildia zostala przerobiona na nieco odmienny profil).
Mikkel pisze: EDIT 2:
A, jeszcze jedno pytanie. Po niektórych wioskach (Kreutzhoffen, Dunkelberg np.) kręcą się czasem bojowe grupki orków i trolli wycinające mieszkańców w pień. Czy oni są agresywni i atakują graczy? Czy to w ogóle są NPCe czy gracze (wszystko wskazuje na to, że jednak NPC, ale zapytać można). Na wszelki wypadek uciekam od nich zawsze jak najdalej... Profilaktyka. :)
Npc'e, nie atakuja same z siebie.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

No więcej NPCów w tej nieszczęsnej karczmie nie ma. Imię ma tylko dwóch - karczmarz Hellmut i ów Meires. Obydwaj mówią do mnie w Reikspielu i ni slowa zrozumieć z tego nie mogę (a jestem pewien, że wcześniej się z nimi normalnie rozmawiało...).

EDIT:
Ok, durny ja. Przegapiłem lokację. Przepraszam za zawracanie glowy i dzięki za pomoc z gildiami.

EDIT 2:
No i nie działa rejestracja... Jest poważny błąd. Zgłosiłem wizom, ale obawiam się, że i tak będę dwie mithrilowe monety w plecy i będę musiał wydać kolejne dwie... Znaczy - chyba sobie jednak odpuszczę Kislevickość. :(
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Zgłoś błąd i nic się nie bój. A tym bardziej niczego nie odpuszczaj! ;)
Ogre!
Anakreon
Posty: 36
Rejestracja: 20 lut 2012 14:29

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Anakreon »

Do Alderazzich nie musisz przystępować ale możesz od nich kupić licencję na poławianie pereł. Jak ładnie zapytasz to pewnie powiedzą Ci co i gdzie :twisted:
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Długo się czeka na reakcję wizów i naprawienie błędu? Bo jak do tej pory żaden immortal się nie pojawił na MUDzie nawet (przynajmniej kiedy ja patrzyłem). Chciałbym już zacząć epatować słowiańskością w zgermanizowanym Imperium. ;)

A co do poławiania pereł - faktycznie, sądząc po mapkach wygląda na to, że dostęp do morza jest w Urbimo i Campogrotcie. Licencja na poławianie pereł? Wolałbym licencję na zabijanie od nich, ale perły też brzmią ok. Tak po prawdzie teraz odkryłem to, jak bardzo dochodowe może być łowienie rybek i sprzedawanie ich - na pewno jest też mniej ryzykowne niż szukanie pereł.

Dzięki za rady i pomoc.
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Redaan »

Mikkel, obawiam się, ze to co na podstawie oględzin mapy wziąłeś w Campogrotta za morze jest po prostu cmentarzem.
Torg
Posty: 29
Rejestracja: 03 maja 2011 09:54

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Torg »

Mikkel najczesciej Wizowie sa "ukryci" w liscie 'kto'. Rzadko tez pojawiaja sie wsrod nas. Musisz cierpliwie czekac na naprawe bledu i co jakis czas po prostu sprawdzac.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Czolem
List gonczy w Bodrog jest "no limit" wisze tam juz prawie gnomi rok...
Opcja albo zgon albo siedz tam jest troche irytujaca :D nie mowiac o bramie ktora opada przed wejsciem na jej lokacje.... ;) kto to kodowal ?
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathaniel »

Ale przecież da się stamtąd wyjść :>
... just like you imagined ...
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Buluar »

Potwierdzam - no pewnie, ze da sie wyjsc.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Zablokowany