Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Dhogrin pisze:Co do pierwszej części pytania.

Kod: Zaznacz cały

Arkadia.2013-05-26:16:11:34 # Ponad jego lewym ramieniem widac przypieta inkrustowana mithrylem, mithrylowa uprzaz mahakamska, wysadzana okolo trzydziestoma topazami, zawierajaca runiczna dluga halabarde. Uprzaz ta wyglada na jeden z najcenniejszych przedmiotow tego typu na swiecie.
Dzięki wielkie ;)
Endless learning the basics...
Obrazek
Feril
Posty: 86
Rejestracja: 25 paź 2011 20:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Feril »

Swego czasu istnial system calkiem fajnych zlecen, gdzie npce typu karczmarze, sklepikarze etc mieli powtarzajace sie zlecenia, by przyniesc np. 5 brylek wegla, 6 okoni, iles tam drewna.

Czy dalej istnieje on na arce?
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Feril pisze:Swego czasu istnial system calkiem fajnych zlecen, gdzie npce typu karczmarze, sklepikarze etc mieli powtarzajace sie zlecenia, by przyniesc np. 5 brylek wegla, 6 okoni, iles tam drewna.

Czy dalej istnieje on na arce?
Zlecenia na pewno mają aktualnie handlarze zbrojami/bronią z całego świata. W jednym miejscu masz też zwierzyniec i zlecenia na dostarczenie różnej zwierzyny itp. A jak z bryłkami i okoniami to Ci nie podpowiem, bo sam nie wiem ;)
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Niektórzy karczmarze też dają zlecenia.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Awatar użytkownika
Dalan
Posty: 30
Rejestracja: 29 cze 2013 15:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dalan »

Witam, mój problem jest taki i ciężko mi go opisać, bo wiem, że nie można zadań opisywać, ale szukając dokumentacji do naprawy fontanny, nijak nie mogę jej znaleźć w podziemiach pod novi, a spostrzegawczość mam na pobieżnie, kiedyś dawno temu udało mi się zrobić to zadanie z niższą spostrzegawczością. Teraz w podziemiach nie widzę, żadnej podpowiedzi związanej z lokalizacją miejsca przeze mnie szukanego? Co mam robić szkolić wyżej spostrzegawczość czy coś ominąłem? (Zadanie nie jest zrobione bo zacząłem je od razu po apokalipsie. Mama nadzieję, że ktoś mi da wskazówkę jakąś!
"Nothing is true, everything is permitted."
Torg
Posty: 29
Rejestracja: 03 maja 2011 09:54

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Torg »

Byc moze potrzebujesz jednak wytrenowac 'spostrzegawczosc' wyzej.
Awatar użytkownika
Dalan
Posty: 30
Rejestracja: 29 cze 2013 15:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dalan »

Tak dokładnie było :)
"Nothing is true, everything is permitted."
Blain
Posty: 15
Rejestracja: 03 lip 2013 23:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Blain »

Witam.

Ile jest tub z pergaminami do rozniesienie po Ishtar (znalazłem jak na razie 4) i czy analogiczne zlecenia występują także w Imperium?
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terenes »

Blain pisze:Witam.

Ile jest tub z pergaminami do rozniesienie po Ishtar (znalazłem jak na razie 4) i czy analogiczne zlecenia występują także w Imperium?
W Imperium sa pojedyncze listy - bierzesz, zanosisz i otrzymujesz nagrode, idziesz po kolejny az do skonczenia liczby listow. Wiec podobnie a jednak troche inaczej.
Ithileariel
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2013 22:26

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ithileariel »

wrocilem do gry po dlugiej przerwie i widze, ze wiekszosc sklepow stoi pusta. co konkretnie powoduje taka sytuacje? nie oplaca sie sprzedawac sprzetu do sklepow? inne formy zarabiania sa bardziej dochodowe?
Zablokowany