Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Kyinra
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2013 14:35
Lokalizacja: Kaedwen

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kyinra »

Witam,

Mam ja takie pytanie:
Otóż czy Klub Obieżyświatów jeszcze istnieje? Ponieważ od kilku godzin popylam radośnie po Ishtar, praktycznie obleciałam wszystko (minus Mahak, plus apoka w środku mej wyprawy była to musiałam drugie pół od nowa lecieć).
I za chiny ludowe i republikę czeską nie mogę znaleźć tych nieszczęsnych gnomów - ot tuby mnie się zachciało -.-

K.
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Kyinra pisze:Witam,

Mam ja takie pytanie:
Otóż czy Klub Obieżyświatów jeszcze istnieje? Ponieważ od kilku godzin popylam radośnie po Ishtar, praktycznie obleciałam wszystko (minus Mahak, plus apoka w środku mej wyprawy była to musiałam drugie pół od nowa lecieć).
I za chiny ludowe i republikę czeską nie mogę znaleźć tych nieszczęsnych gnomów - ot tuby mnie się zachciało -.-

K.
Jak się ich szuka, to nigdy ich nie ma :) A potem natykasz się na nie na każdym kroku.
Parę dni temu widziałem gdzieś zgrzybiałego, więc raczej działa.

Pozdrawiam
A.W.
Kyinra
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2013 14:35
Lokalizacja: Kaedwen

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kyinra »

Dziękuję, działa.
W momencie zakończenia pisania posta z tymże pytaniem akurat Ribald wlazł mi radośnie na lokacje na której stałam ;]

K.
Gość

problem z polaczeniem

Post autor: Gość »

witam. wywalilo mnie z arkadji, gram w jawie, co to moglo byc? czy to z powodu jawy ktora mam?
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

re up:

W temacie "Sprawy techniczne" Rafgart napisał:
Arkadia dziala niestabilnie, pozostanie wiec zamkniete, poki nie znajdziemy przyczyny takiej sytuacji.
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Eriss
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2013 13:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eriss »

Korzystając z "niestabilności Arkadii" zadam pytanie na które może otrzymam wyczerpującą odpowiedź z racji braku innych ciekawych zajęć jak siedzenie na forum ;)
Sprawa dotyczy połowu pereł. Gdzie można je łowić? Jak to robić? Na jakim minimalnym poziomie powinno mieć się pływanie? Na jakim minimalnym poziomie inne cechy? Wskazówki jak się nie utopić a coś wyłowić?
:)
Awatar użytkownika
Legalt
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2012 09:20
Lokalizacja: Dol Blathanna

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Legalt »

Eriss pisze:Korzystając z "niestabilności Arkadii" zadam pytanie na które może otrzymam wyczerpującą odpowiedź z racji braku innych ciekawych zajęć jak siedzenie na forum ;)
Sprawa dotyczy połowu pereł. Gdzie można je łowić? Jak to robić? Na jakim minimalnym poziomie powinno mieć się pływanie? Na jakim minimalnym poziomie inne cechy? Wskazówki jak się nie utopić a coś wyłowić?
:)
Na takie pytania odpowiedzi szukaj na mudzie.
Suvi
Posty: 45
Rejestracja: 07 mar 2011 00:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Suvi »

Legalt pisze:
Eriss pisze:Korzystając z "niestabilności Arkadii" zadam pytanie na które może otrzymam wyczerpującą odpowiedź z racji braku innych ciekawych zajęć jak siedzenie na forum ;)
Sprawa dotyczy połowu pereł. Gdzie można je łowić? Jak to robić? Na jakim minimalnym poziomie powinno mieć się pływanie? Na jakim minimalnym poziomie inne cechy? Wskazówki jak się nie utopić a coś wyłowić?
:)
Na takie pytania odpowiedzi szukaj na mudzie.
Juz byli tacy, co na mudzie pytali, o ile zreczniejszym sie jest po alkoholu. I oczekiwali odpowiedzi w podcechach :|

Plywanie wytrenuj na ile tylko sie da - na wszelki wypadek. Przy plywaniu mozna sie zmeczyc, wiec warto tez zainwestowac w ceche odpowiedzialna za zmeczenie.
Awatar użytkownika
Eriss
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2013 13:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eriss »

Suvi pisze:
Legalt pisze:
Eriss pisze:Korzystając z "niestabilności Arkadii" zadam pytanie na które może otrzymam wyczerpującą odpowiedź z racji braku innych ciekawych zajęć jak siedzenie na forum ;)
Sprawa dotyczy połowu pereł. Gdzie można je łowić? Jak to robić? Na jakim minimalnym poziomie powinno mieć się pływanie? Na jakim minimalnym poziomie inne cechy? Wskazówki jak się nie utopić a coś wyłowić?
:)
Na takie pytania odpowiedzi szukaj na mudzie.
Juz byli tacy, co na mudzie pytali, o ile zreczniejszym sie jest po alkoholu. I oczekiwali odpowiedzi w podcechach :|

Plywanie wytrenuj na ile tylko sie da - na wszelki wypadek. Przy plywaniu mozna sie zmeczyc, wiec warto tez zainwestowac w ceche odpowiedzialna za zmeczenie.
A gdzie w Ishtar znajduje się miejsce do połowu pereł? Dawno temu grałam i zupełnie wyleciało mi to z głowy.
W sprawie połowu ryb: czy jest różnica w cenie za ryby poławiane na robaka od tego na rybkę? Nie ukrywam, że zabawa z robakiem wymaga znacznie większego wysiłku, a co za tym idzie, wydawałoby się że i nagroda powinna być znaczna.

Legalt twoja rada jest bezużyteczna.
Suvi
Posty: 45
Rejestracja: 07 mar 2011 00:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Suvi »

Cena ryb zalezy od wagi i gatunku. Rozne gatunki biora na rozne przynety i wystepuja na roznych lowiskach (czesc moze sie powtarzac, np. ryba bierze na robaka i rybke tylko w rzece i morzu, ale na kulke ani w jeziorze juz nie).
Zablokowany