Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Ivril
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2013 10:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ivril »

Witam!
Jestem nowy w Arkadi i gram w sumie trzeci dzien i chcialbym dowiedziec sie na czym polegaja te wszystkie programy(ZMUD, CMUD itp.). Do tej pory gralem wlaczajac gre przez strone glowna ale czytajac na forum o roznych mapperach(cokolwiek to jest ale po nazwie podejrzewam ze zapisuje mape itp.) czy skryptach(co tez nie wiem co to jest) to uznalem ze znacznie ulatwiaja gre i chcialbym sprobowac zagrac na takim programie :) Czy moglby mi ktos wytlumaczyc na czym to wszystko polega? Bo niestety nie ma zadnego poradnika jak to zainstalowac, wgrac te wszystkie skrypty lub np jak sie polaczyc a bardzo by sie taki przydal :) Jaki program najlepszy, skad go pobrac, jak wlaczyc tego calego mappera, jak wgrywac skrypty, czy te klienty bardzo ulatwiaja gre, jak sie nim poslugiwac. <<< te informacje sa dla mnie najwazniejsze i bardzo byloby milo gdyby ktos mi odpowiedzial :)
Ostatnio zmieniony 02 lut 2013 11:35 przez Ivril, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

witam. jakie sa komendy do nowych emocji dla wykidajlo? i czy w klijencie ze strony mozna pisac skrypty i jesli ktos juz to robil to jak? moze ktos napisac o tym?
Awatar użytkownika
Ignatus
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2013 09:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ignatus »

Re Urgon: Listę komend dla Wykidajły znajdziesz pod gzpomoc.
Trooph
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2013 21:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Trooph »

Pytanie
Znajomy zrobil glupi blad i ubil npca w wissenlandzie. Teraz jest scigany.
Czy da sie jakos przekupic kogos kto wymaze to z jego kartotek? I gdzie jesli istnieje taka mozliwosc
Augustin
Posty: 52
Rejestracja: 03 cze 2012 21:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Augustin »

Trzeba przeprowadzic się do innej domeny i poczekac az sprawa ucichnie w Nuln. (jesli to byl tylko jeden)
Trooph
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2013 21:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Trooph »

To byl Guido..
A dlugo tak sprawa cichnie?
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Za 1 npca? Koło 2 tygodni.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Mnie też często przez przypadek zdarza się ubić Guida :P
Na pocieszenie dodam, że tylko gwardia Krojc i ścisłych okolic się czepia. A i szczelne opatulenie się płaszczem może uśpić ich czujność ;)
Ogre!
Sanctu
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2013 10:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sanctu »

Witajcie! Tak na szybko: Czy każda rasa może, po odpowiednim wytrenowaniu, sprawnie walczyć każdym rodzajem broni? Np. Ogr mieczem, elf mlotem, krasnolud sztyletami itp ?
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Sanctu pisze:Witajcie! Tak na szybko: Czy każda rasa może, po odpowiednim wytrenowaniu, sprawnie walczyć każdym rodzajem broni? Np. Ogr mieczem, elf mlotem, krasnolud sztyletami itp ?
Tak.
Ogre!
Zablokowany