Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gleanevall »

Aru pisze:Jak się wchodziło do tych ustawień gdzie miedzy innymi ustawia w jakim stanie postać ma uciekać z walki?
Opcje ustawia się komendą opcje, a jej opis znaleźć można oczywiście oczywiście w ?opcje. Tam szukaj po słowie panika.
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aru »

Dzieki
Trooph
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2013 21:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Trooph »

Czy NPC dajacy zawod Milicjanta bretonskiego zostal przeniesiony z Jouinard? Cale przeszukalem w zdloz i w szerz i nie znalazlem go;/
Awatar użytkownika
Jellidifor
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2013 11:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jellidifor »

Trooph pisze:Czy NPC dajacy zawod Milicjanta bretonskiego zostal przeniesiony z Jouinard? Cale przeszukalem w zdloz i w szerz i nie znalazlem go;/
Bardzo możliwe że go ktoś ubił, ktoś czytaj ogry. :)
Jellidifor Gluepar, halfling
Trooph
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2013 21:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Trooph »

Jellidifor pisze:
Trooph pisze:Czy NPC dajacy zawod Milicjanta bretonskiego zostal przeniesiony z Jouinard? Cale przeszukalem w zdloz i w szerz i nie znalazlem go;/
Bardzo możliwe że go ktoś ubił, ktoś czytaj ogry. :)
Czy on jest wedrownym NPC czy ma gdzies swoje zaciszne biuro?
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ilane »

- zostal napisany na nowo caly system treningow i etatow/reputacji; to rowniez jest zmiana, ktora bedzie miala znaczenie dopiero w przyszlosci, na razie sposob dzialania pozostaje ten sam, jedyny wyjatek, to ze teraz etat bedzie przypisany do kazdego zawodu osobno - oznacza to, ze zmieniajac zawod w stowarzyszeniu bedzie mozna wrocic do poprzedniego bez koniecznosci zuzywania ponownie etatu (oczywiscie trzeba bedzie od nowa nabic staz
W jaki sposób działa to praktycznie? Czy chcąc powrócić do poprzedniego zawodu, mogę:
a) pójść sobie sam do trenera i w jakiś sposób pokombinować z komendami?
b) udać się z kimś ze stowarzyszenia, kto ma prawo dysponowania etatami i zostać ponownie "polecony"?
c) coś innego?

<edit>
@Rafgart: Dziękuję.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2013 20:37 przez Ilane, łącznie zmieniany 1 raz.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Idziesz do trenera zawodu, ktory miales wczesniej, i wpisujesz 'rozpocznij trening w zawodzie ...'.
Berst
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2013 19:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Berst »

Jellidifor pisze:
Trooph pisze:Czy NPC dajacy zawod Milicjanta bretonskiego zostal przeniesiony z Jouinard? Cale przeszukalem w zdloz i w szerz i nie znalazlem go;/
Bardzo możliwe że go ktoś ubił, ktoś czytaj ogry. :)
To ubijanie może wkurzyć, gdy trzeci raz lezie się z Isthar do Imperium, a przepatrywacza nie ma...
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ilane »

Jeśli masz rozpoczęty zawód przepatrywacza, to możesz trenować też w Ish (przynajmniej jak ja miałem, to działało).
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Perrid
Posty: 5
Rejestracja: 01 cze 2009 18:06

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Perrid »

Mam pytanie o zawód rozbójnika. Czy nadal szkoli on ludzi?
Jak pytam to mi mówi: Ty się do tego nie nadajesz. Ale nie do daje nic więcej. Nie wiem czy nie spełniam jakiegoś warunku czy po prostu nie szkoli już ludzi. Nie mam problemu z wzięciem np. zawodu milicjanta czy wykidajły. Wiec chyba nie jest to kwestia wieku ani cech.
Zablokowany