Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Augustin
Posty: 52
Rejestracja: 03 cze 2012 21:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Augustin »

To chodziaz wyjasnijcie dlaczego mowie falsz w waszym mniemaniu.

edit: A i nie mowilem do staraniu sie do gildii w poprzednim poscie tylko o dochodzeniu do jak najwyzszego lvl'u w najkrotszym czasie.

Wg mnie trzeba złapać jakiegoś członka gildii i poprostu go zapytac o starania/ o to co robia/ o wymagania itp itd. Co prawda pewnie powie napisz list do tego i tego to ci wyjasni, ale zawsze jakies poczatkowe informacje sa. Na tablicach tez ciekawe gildiie sie oglaszaja.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Merkava »

Może nie brać AJ to wtedy ma niższy max dostępnych umów... jak ma czyste GP to liczy mu wartość bojową GP a nie AJ.

re down: A fakt, zapomniałem o tym patchu. ;) ale i tak wtedy liczyło się to co się ma dostępne do trenowania. Więc można było nie brać AJ żeby nie mieć taxa za umy AJ. Choć i tak bardziej się opłacało mieć wyższe umy niż niższy tax.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2012 15:42 przez Merkava, łącznie zmieniany 2 razy.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gleanevall »

Po prostu to już od dawna nieaktualne. Po pierwsze do siły bojowej liczą się umiejętności wytrenowane, a NIE MAX dostępne (viewtopic.php?f=4&t=18&start=4310#p20230).

Po drugie system jest teraz taki, że niezależnie od siły bojowej i zawodu czas postępów może być zbliżony, trzeba tylko dobrać drużynę i przeciwnika. I nie trzeba mieć do tego w ogóle AJ bojowego.
Augustin
Posty: 52
Rejestracja: 03 cze 2012 21:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Augustin »

Okay: przynaje sie, ze gupoty pisalem odnosnie siły bojowej.

Na swoja obrone mam jedno: Lepiej mieć umy niż ich nie mieć :P
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vandarel »

dzieki za odpowiedz , jeszcze nie mysle o wstepowaniu poprostu staram sie rozkminic ten caly system , a widze ze duzo tego
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gothrin »

Vandarel pisze:dzieki za odpowiedz , jeszcze nie mysle o wstepowaniu poprostu staram sie rozkminic ten caly system , a widze ze duzo tego

To najpierw zacznij 'rozkminiać' czym Twoja postać będzie się zajmować, jakie ma cele, czym chcesz aby się wyróżniała.

Jak to ustalisz - cała reszta to pestka, samo przyjdzie z czasem. Po prostu trzeba ustalić kierunek i walczyć o jego utrzymanie.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vandarel »

witam


:arrow: ktos mi powie co znaczy " jestes mentalnie wykonczony " ? i co zrobic zeby wrocic do pelni ?
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Redaan »

To oznacza, że przez długi czas używałeś czynności, która męczy mentalnie (np. zbieranie ziół, rozkazywanie itp.) i poziom Twoich sił mentalnych (mana) spadł do pułapu 'wykończony'. Odczekaj nie wykonując żadnych czynności męczących mentalnie i zregenerujesz siły.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Vandarel pisze:witam


:arrow: ktos mi powie co znaczy " jestes mentalnie wykonczony " ? i co zrobic zeby wrocic do pelni ?
Proponuję przejrzeć tę stronę: http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/St ... 2%C3%B3wna
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vandarel »

:arrow: witam gdzie mozna znalesc ( tzn. kupic) jakis dobry sprzet chodzi mi o miecze i zbroje a takze pochwe na miecz
Zablokowany