Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Musin
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2010 22:33

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Musin »

Vandarel:

Stworki w ishatr, potem jakieś gremliny.
Jak się wzmocnisz to np na północ Wyzimy coś jest ;)
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terenes »

Vandarel pisze::D witam kto mi podpowie gdzie mozna zdobyc troche expa na walkach ty prosze o jakies sensowniejsze odpowiedzi dla miare swierzego gracza tylko nie szczury bo
jestem na poziomie widzial to i owo thx :P
Lepiej by bylo gdybys napisal choc przyblizona okolice w ktorej przebywa twoja postac (np domene), bo expa dla takich postaci jest sporo w rozmaitych
miejscach.
Augustin
Posty: 52
Rejestracja: 03 cze 2012 21:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Augustin »

Musowo musisz miec pełne umy AJ+GP które sa dla ciebie dostepne inaczej to nie bedzie mialo wiekszego sensu. (bron, uniki parowanie, tarczownictwo lub walke 2 bronmi)

1/ gobliny w lasku na s od nuln lub gobliny na e od kreutz (ten mniejszy lasek) lub snotlingi
2/ gobliny na wschod od kreutz (wiekszy lasek) lub gobliny w lasku pod nuln
3/ + orki w tym lasku
4/ Orki w krainie zgromadzenia
5/ Hobgobliny w krainie zgromadzenia
Vandarel
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2012 21:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vandarel »

a jeszcze takie pytanko ktos mi powie zasade wstepowania do zawodowek ?

bo nie kumam o co kaman :roll:
Musin
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2010 22:33

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Musin »

a jeszcze takie pytanko ktos mi powie zasade wstepowania do zawodowek ?

bo nie kumam o co kaman
Przeważnie list w "klimacie" opisujący twoja postać do szefa gildii lub osoby rozklejającej plakaty. Ale to już zależy gdzie chcesz się starać :)

Choć lepiej nim napisze się list dowiedzieć się czym się zajmuje taka zawodówka itp :)
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

Chyba nie wyjaśniłeś.
Do zawodówek dostaje się zwykle po okresie starań, podczas których gildia weryfikuje czy dana postac do owej gildii się nadaje (wypełniając zwykle różnorakie zadania). Różnie to w różnych gildiach wygląda, ale zasada jest zwykle ta sama - najpierw składasz podanie, potem przechodzisz okres starań (nie wiem ile aktualnie stara się do gildii...), i jeśli przejdziesz go pozytywnie jesteś przyjmowany (czasem czeka Cię też finalny egzamin).
Awatar użytkownika
Aida
Posty: 105
Rejestracja: 12 lut 2009 21:37
Lokalizacja: Krk

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aida »

Dodatkowo zwroc uwage na to, w jaki sposob wypowiadamy sie na forum, wydaje mi sie, ze nieco czasu minie zanim zaczniesz sie starac do jakiejkolwiek gildii.
Come over to the Dark Side!
We have candy..
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gleanevall »

Augustin pisze:Musowo musisz miec pełne umy AJ+GP które sa dla ciebie dostepne inaczej to nie bedzie mialo wiekszego sensu.
Bzdury gadasz.
Augustin
Posty: 52
Rejestracja: 03 cze 2012 21:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Augustin »

Raczej nie, bo gdzieś była notka ze Exp jest przyznawany od najwiekszego dostepnego poziomu UMów. Byly wałki z nie trenowaniem speca czy tam walki w szyku zeby sila bojowa nie podskoczyla za mocno, a co za tym idzie: exp w dol.

Nie mówiac juz o kwestii efektywnosci takiego expa bez umów. Można, ale po co? Lepiej nie tracac czasu na odpoczywanie zarobic te 4 mietki na szkolenia GP.

Chociaż faktycznie mozna zawsze kupic kilka ciastek i pojsc do krainy zgromadzenia bez umiejetnosci. Ktos napewno wezmie na wycieczke za cukierka.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ilane »

Ale kolega pytał o kandydowanie do gildii, przecież. Możesz kandydować nie wydając ni miedziaka na umy, najwięcej zależy od tego, jak się zaprezentujesz szefostwu/członkom stowarzyszenia.

Powtórzę więc za Gleanem: Bzdury gadasz.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Zablokowany