Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Nathan
Posty: 34
Rejestracja: 18 sie 2011 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathan »

Gerdia pisze:Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wysoko umiejętności zielarstwa posiadają:
- zielarz
- myśliwy
- odkrywca?

Jeśli to wiedza zbyt tajemna, żeby się nią dzielić tutaj, będę wdzięczna za info na pm.

I nie, nie moge sprawdzić na arce :P


Pozdrawiam,
G. :twisted:
Wydaje mi się, że ktoś kiedyś umieszczał tu wykaz umiejętności we wszystkich zawodach. Fajnie, gdyby to się znów tu znalazło
Malfan
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2011 08:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Malfan »

Witam, korzystam z klienta na arkadia.rpg.pl i dziś, jak zawsze, odpalam go i robię - Konfiguracja->Wczytaj->Konfiga.txt. Loguję się, patrzę i nic się nie zmieniło. Kilka razy robiłem to od nowa, nadal nic.
Malfan
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2011 08:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Malfan »

A tak przy okazji. Znacie jakiegoś MUDa, który obsłuży konfiguracje z komendami typu:
,,<color rgb="cc0000" pattern="zabil cie"/>",
,,<alias command="szukaj ziol" shortcut="sz"/>" ?
Bo właśnie tak zapisuje się konfiguracja w kliencie ze stronki.
Awatar użytkownika
Saumax
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2012 11:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Saumax »

sugerował bym użycie zmuda/MUSH'a/tintina/mudleta, nie wiem jak w tych pierwszych trzech ale w mudlecie aliasy/triggery/timery/buttony ect są konfigurowalne bez zbędnego kodu czyli click click
Malfan
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2011 08:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Malfan »

W takim razie, czy ktoś mógłby mi podsunąć dobrą konfigurację do jakiegoś klienta, którego sobie ewentualnie ściągnę?
Awatar użytkownika
Saumax
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2012 11:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Saumax »

A dlaczego bys nie mogl zrobic sam? mi zajelo to okolo 10 minut
Malfan
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2011 08:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Malfan »

Nie wiem jak się robi konfigurację w programie, którego zamierzam pobrać i musiałbym to obadać, a poza tym ktoś może mieć coś, na co ja bym nie wpadł.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Witam

probuje dostac sie do zawodu aj marynarz. Znalazlem Yena tylko problem polega natym ze nie moge "przystapic do szkolenia" poniewaz Yen stwierdza ze nie potrzeba mu na statku - tu nastepuje dziwna nazwa wobec ktorej milczy google. Czy kto sie orientuje jakie sa wymagania tego aj zawodu? Tzn. sila wytrz a moze um na jakims poziomie?

Pozdrawiam
Krun
Kurtz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kurtz »

Nathan pisze: Wydaje mi się, że ktoś kiedyś umieszczał tu wykaz umiejętności we wszystkich zawodach. Fajnie, gdyby to się znów tu znalazło
Podpinam się! Gildie podróżnicze zostały opisane na arkadii-wiki. Można by pokazać umiejętności zawodów AJ :/
Awatar użytkownika
Saumax
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2012 11:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Saumax »

Co do tego gościa to sprawa była dość myląca, zapytaj o prace
Zablokowany