Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Malfan pisze:Czy jest możliwość ponownego wykonania zadania? Np. naprawy latarni w Novigradzie.
Nie, wykonujesz zadanie tylko raz.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Nathan
Posty: 34
Rejestracja: 18 sie 2011 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathan »

Czy do wyciecia nozek czy innych rzeczy z pluskwy potrzebne sa jakies specjalne umiejetnosci? Czy to, ze przeszukujac cialo nic nie znajduje do wyciecia, moze sie wiazac z ocena bestii chaosu na ledwo?
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Nathan pisze:Czy do wyciecia nozek czy innych rzeczy z pluskwy potrzebne sa jakies specjalne umiejetnosci? Czy to, ze przeszukujac cialo nic nie znajduje do wyciecia, moze sie wiazac z ocena bestii chaosu na ledwo?
Do wycinania różnych rzeczy z ciał zwierząt (skóry,mięso, kły etc) potrzebujesz umiejętności "łowiectwo". Na poziomie GP chyba starczy do wycięcia nóg z pluskwy.

A.W.

Edit: re doł. W takim razie nie wiem. Może trzeba mieś jeszcze wyżej łowiectwo?
Ostatnio zmieniony 30 sie 2012 13:23 przez Adelmar, łącznie zmieniany 1 raz.
Nathan
Posty: 34
Rejestracja: 18 sie 2011 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathan »

Adelmar pisze:
Nathan pisze:Czy do wyciecia nozek czy innych rzeczy z pluskwy potrzebne sa jakies specjalne umiejetnosci? Czy to, ze przeszukujac cialo nic nie znajduje do wyciecia, moze sie wiazac z ocena bestii chaosu na ledwo?
Do wycinania różnych rzeczy z ciał zwierząt (skóry,mięso, kły etc) potrzebujesz umiejętności "łowiectwo". Na poziomie GP chyba starczy do wycięcia nóg z pluskwy.

A.W.
Problem w tym, ze mam max lowiectwa Gp
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahaila »

Czasem pluskwa tez nie ma nic do wyciecia/wyrwania etc.
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Redaan »

Nathan pisze:Czy do wyciecia nozek czy innych rzeczy z pluskwy potrzebne sa jakies specjalne umiejetnosci? Czy to, ze przeszukujac cialo nic nie znajduje do wyciecia, moze sie wiazac z ocena bestii chaosu na ledwo?
Do wycinania z ciał stworów pokoniunkcyjnych potrzebna jest prócz łowiectwa umiejętność ocena bestii chaosu. Bez tego się po prostu nie znajdzie nic do wycięcia.
Nathan
Posty: 34
Rejestracja: 18 sie 2011 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathan »

Czyli najpierw musze znalezc jakies stworki do nabicia uma ;)

Dzieki za naprowadzenie mnie ;)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Malfan pisze:Czy jest możliwość ponownego wykonania zadania? Np. naprawy latarni w Novigradzie.
Niektóre zadania (jak podany przykład latarni) mozna wykonać tylko raz i masz później komunikat ze strony NPCa, że już je wykonałeś. Są też inne "zadania", które można wykonywać dla np. monet jednak przeważa typ zadań w bramce nr 1.
Malfan
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2011 08:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Malfan »

Jaki jest zawód AJ z najkorzystniejszymi umiejętnościami do wyuczenia dla osoby władającej mieczem (mnie) i jak do niego dołączyć?
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

POWER OF FRIENDSHIP
Zablokowany